To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-02-23 11:37.

PL/PGSQL DEVELOPER

6 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

BROWIN - lider w dziedzinie przetwórstwa domowego, urządzeń pomiarowych i akcesoriów ogrodniczych. Obecny na wielu rynkach Europy. Nieprzerwanie rozwijający się od ponad 40 lat. Innowacyjny, kreatywny, nowoczesny. Zatrudniający ciekawych ludzi.

Obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

PL/pgSQL Developer

Miejsce pracy: Łódź

Twoje Zadania:

·        Programowanie nowych funkcjonalności aplikacji biznesowej w firmie z wykorzystaniem języków PostgreSQL, HTML, JavaScript,

·        Rozwijanie i konfiguracja aplikacji biznesowej w firmie,

·        Opracowywanie dokumentacji kodu i dokumentacji użytkownika,

·        Monitorowanie poprawności działania aplikacji biznesowej, diagnostyka błędów,

·        Integracja aplikacji biznesowej z zewnętrznymi aplikacjami, stronami internetowymi oraz oprogramowaniem na urządzeniach mobilnych,

·        Dbanie o jakość kodu i dokumentacji.

Nasze oczekiwania:

·        Wykształcenie wyższe techniczne,

·        Wiedza i umiejętności w zakresie programowania w językach PostgreSQL, HTML, CSS, JavaScript poparta minimum 3 letnim doświadczeniem na podobnym                   stanowisku,

·        Umiejętność pisania dokumentacji kodu,

·        Umiejętność analitycznego myślenia,

·        Podstawowa znajomość procesów biznesowych,

·        Umiejętność stosowania praktyk w zakresie bezpieczeństwa aplikacji,

·        Dobra organizacja pracy,

·        Skuteczność w działaniu, dokładność, sumienność,

·        Samodzielność i kreatywność,

·        Umiejętność optymalizacji projektu pod kątem wydajności,

·        Mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji,

·        Mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologiami internetowymi, sieciowymi i mobilnymi.

Wybranym kandydatom oferujemy:

·       Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę (kontrakt B2B również jest możliwy)

·       Bardzo ciekawe projekty w młodym i kreatywnym zespole,

·       Samodzielne, różnorodne zadania,

·       Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karnety sportowe),

·       Rozwój osobisty i szkolenia wspierające,

·       Przyjazną atmosferę pracy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi