To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-07-01 11:00.

OpenAI Engineer (Python)

TeamQuest Sp. z o.o.

18 000 - 23 000 zł netto

Opis oferty

Dla Naszego Klienta tworzącego dla firm z sektora mediów, prawa i administracji od ponad 10-ciu lat nowoczesne systemy, rozwiązania WEB-owe oraz aplikacje mobilne, z których korzysta w sumie 12 milionów osób, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202305/23050013

Obowiązki

  • Uczestnictwo w nowym projekcie R&D,
  • Zaprojektowanie i wdrożenie nowego narzędzia opartego o OpenAI, wykorzystującego bazę wiedzy firmy,
  • Proponowanie nowych funkcji i ulepszanie istniejących,
  • Dzielenie się wiedzą i rozwiązaniami AI.

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji,
  • Doświadczenie w integracji systemów AI z istniejącymi aplikacjami,
  • Umiejętność programowania w Pythonie,
  • Doświadczenie z TensorFlow, Keras, Scikit-learn, PyTorch
  • Znajomość NLP, LLM.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w konfigurowaniu i utrzymywaniu integracji OpenAI na platformie Azure.

Oferujemy

  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań,
  • Pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • Opiekę medyczną i dofinansowanie do karty sportowej.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi