To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-06-27 11:00.

Developer .NET

TeamQuest Sp. z o.o.

12 000 - 16 000 zł netto

Opis oferty

Nasz klient dostarcza nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz wspiera funkcjonowanie najważniejszych obszarów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw: transportu, magazynowania oraz produkcji. Poszukujemy samodzielnego developera z doświadczeniem przy produkcji oprogramowania klasy ERP, który dołączy do 10-osobowego zespołu profesjonalistów.

Nr referencyjny: 4P202305/23050012

Obowiązki

  • rozwój kilku projektów- tworzenie kodu "od zera"
  • prace utrzymaniowe
  • udział w ceremoniach scrumowych

Metodologia: Standardy i dokumentacja, code review, testy, kontrola wersji, buildserver, staging > test > produkcja

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w .NET Core
  • znajomość: MS Visual Studio, MS SQL, PostgreSQL, Entity framework, REST API, ASP.NET MVC, Docker, JavaScript, Jquery, CSS
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień: gospodarki magazynowej, procesów logistycznych i transportowych, zarządzania pracownikami mobilnymi (WMS, TMS, CFM, SCM, MES, ERP)

Oferujemy

  • decydujący wpływ na kształt produktów
  • budżet rozwojowy (1500 zł na kwartał), mentoring
  • pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów
  • prywatną opiekę medyczną
  • elastyczne godziny pracy: 6-21

Dodatkowe informacje:

Proces rekrutacyjny składa się z:

1. Rozmowa telefoniczna z działem HR (do 30 min.)

2. Rozmowa techniczna (ok. 1 h)

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi