To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-06-25 11:00.

Microsoft Dynamics AX/365 Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

20 000 - 27 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202305/23050011

Obowiązki

  • Projektowanie i implementacja nowoczesnych rozwiązań i procesów w systemach Microsoft Dynamics AX 2012 / D365;
  • Aktywny współudział w procesie tworzenia wysokowydajnej architektury rozwiązań, w tym interfejsów pomiędzy systemami;
  • Wytwarzanie modyfikacji systemu Microsoft Dynamics AX 2012 / D365;
  • Projektowanie środowisk oraz migracja wytwarzanych zmian pomiędzy środowiskami;
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z Product Ownerem, Konsultantami, Architektami, Analitykami, Administratorami IT oraz Specjalistami wsparcia i Użytkownikami systemu.

Wymagania

  • Doświadczenie w programowaniu w X++ lub .NET
  • min. 4 lata doświadczenia w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów finansowych systemu MS Dynamics AX 2012
  • Doświadczenie w rozwijaniu i utrzymywaniu modułów finansowych systemu MS Dynamics 365
  • Umiejętność budowania i optymalizowania zapytań w MS SQL
  • Znajomość budowy systemu AX 2012 / D365, w tym architektury, modelu klas, mechanizmu uprawnień
  • Zarządzanie usługami i interfejsami systemu
  • Doświadczenie projektowe w metodykach zwinnych
  • Umiejętności miękkie - lubisz pracować zespołowo, cechuje Cię wysoka kultura osobista oraz podejście fair play

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w modelu hybrydowym lub zdalnym;
  • Praca zaczyna się między 8:00 a 9:00, nasz Klient ceni sobie work-life balance;
  • Nasz Klient ma dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze;
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej;
  • Poziom energii uzupełnij aromatyczną kawą i herbatą, a rano w biurze naszego Klienta czeka Cię dofinansowane śniadania;
  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego;
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy;
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci;
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru;
  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię concierge wspierający pracowników;
  • Dla Pracowników naszego Klienta i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do zewnętrznego programu wsparcia psychologicznego;
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia;
  • U naszego Klienta Twój weekend będzie dłuższy - w piątki pracujemy krócej! :)

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi