To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-06-17 13:00.

Sitecore Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

15 000 - 20 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego klienta, który jest właścicielem międzynarodowej firmy farmaceutycznej z siedzibą w Warszawie. Do pracy nad przebudową strony głównej klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202305/23050008

Obowiązki

  • Tworzenie wewnętrznej platformy naszego klienta, dodawanie nowych funkcjonalności, utrzymywanie istniejących, integracja Sitecore z usługami zewnętrznymi;
  • Dostarczanie dobrej jakości i testowalnego kodu zgodnie ze standardami branżowymi wzorców projektowania i najlepszych praktyk w zakresie tworzenia stron internetowych;
  • Tworzenie nowych interfejsów użytkownika;
  • Budowa integracji między systemami.

Wymagania

  • Doświadczenie jako programista Sitecore - minimum 2-3 lata;
  • Znajomość i rozumienie JavaScript;
  • Doświadczenie w pracy z .NET i umiejętności z C#, ASP.NET MVC, REST API;
  • Certyfikaty: Sitecore XM,XP,XC;
  • Znajomość najlepszych praktyk Sitecore, architektury Helix;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Doświadczenie w pracy z metodykami Agile, takimi jak Scrum.

Mile widziane:

  • Znajomość Node.js.

Oferujemy

  • Pracę zdalną - raz na jakiś czas trzeba pojawić się w biurze w Warszawie;
  • Początkowo szukamy osoby na projekt przewidziany na 10-12 miesięcy;
  • Medicover w korzystnej cenie i karta benefit;
  • Miejsce parkingowe;
  • Dodatkowe szkolenia i certyfikacje z obszarów poza Sitecore.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi