To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-06-11 12:00.

Programista .NET

TeamQuest Sp. z o.o.

9 000 - 15 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego klienta, polskiego wydawnictwa specjalizującego się w podręcznikach szkolnych, będącego na rynku od ponad 30 lat, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202305/23050002

Obowiązki

  • Wdrażanie funkcjonalności systemu, zgodnie z dokumentacją projektową, we współpracy z analitykami, grafikami i testerami,
  • Eliminowanie błędów zgłaszanych przez użytkowników i testerów,
  • Generowanie raportów z baz danych wg określonych przez biznes kryteriów
  • Współpraca z Zespołem E-Commerce przy wymianie danych między systemami (API)

Wymagania

  • Znajomość .NET i .NET Core
  • Dobra znajomość i umiejętność programowania w C#
  • Dobra znajomość SQL oraz baz danych MS SQL
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM/ERP

Oferujemy

  • płatne urlopy na B2B,
  • pracę z doświadczonymi developerami,
  • realny wpływ na prowadzony projekt,
  • elastyczny czas pracy oraz spotkania integracyjne,
  • opiekę zdrowotną oraz kartę multisport,
  • dofinansowanie do szkoleń oraz kursów,
  • dodatkowe świadczenia socjalne i bony towarowe.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi