To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-07-08 13:00.

Programista C++ (Norwegia, praca zdalna)

TeamQuest Sp. z o.o.

20 000 - 25 000 zł netto

Opis oferty

Nasz klient to norweska firma posiadająca 8 biur na niemal wszystkich kontynentach. Specjalizuje się w doradztwie informatycznym, tworzeniu aplikacji mobilnych oraz dostarczaniu niestandardowych rozwiązań biznesowych. W ramach jednego z projektów skoncentrowanych na oprogramowaniu dla branży obrazowania medycznego, poszukujemy doświadczonych programistów C++, którzy dołączą do projektu neuronawigacji (dla neurochirurgów podczas procedur). Jest to oprogramowanie, które ratuje i poprawia życie pacjentów.

Nr referencyjny: 4P202305/23050024

Obowiązki

  • Tworzenie i utrzymywanie rozwiązań oprogramowania w branży medycznej technologii/obrazowania medycznego
  • Pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu i wydajnego kodu
  • Współpraca z zespołami międzyobszarowymi w celu projektowania, tworzenia i wdrażania nowych funkcji
  • Udział w przeglądach kodu oraz wdrażanie ciągłych usprawnień procesu tworzenia oprogramowania
  • Śledzenie najnowszych trendów i technologii w dziedzinie rozwoju oprogramowania oraz w branży medycznej technologii/obrazowania medycznego

Wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++
  • Doświadczenie z frameworkami do wizualizacji - preferowany *OpenInventor od Thermofisher, ale także OpenSceneGraph lub silniki *Unreal/Unity
  • Poprzednie doświadczenie w pracy w zespole Scrum
  • Samodzielność i pasja do programowania
  • Wysoki stopień odpowiedzialności
  • Angielski - C1/C2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obrazowaniu medycznym i znajomość standardu DICOM
  • Znajomość aspektów DevOps, takich jak CI/CD, konteneryzacja itp.

Oferujemy

  • Bezpośredni kontrakt z norweską firmą (preferowane B2B)
  • Praca zdalna
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Pozostałe korzyści - do omówienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Dodatkowe informacje:

Technologie projektu:

  • C++,
  • MongoDB,
  • REST API (Golang),
  • Vue.js,
  • TypeScript.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi