To ogłoszenie wygasło w dniu 2023-07-09 15:00.

Architekt Rozwiązań (Microsoft Dynamics 365)

TeamQuest Sp. z o.o.

28 000 - 32 000 zł netto

Opis oferty

Nasz klient to jedna z największych na świecie firm transportowo-logistycznych (TSL) o ponad 140-letnim doświadczeniu w logistyce. Posiada około 2000 lokalizacji na całym świecie i zatrudnia ponad 76 000 pracowników.

Nr referencyjny: 4P202305/23050028

Obowiązki

  • Tworzenie strategii rozwiązań zgodnych z architekturą, które spełniają zarówno wymagania klientów, jak i standardy rozwoju rozwiązań w elastycznym środowisku, ze szczególnym uwzględnieniem wdrożenia Microsoft Dynamics 365 Customer Service.
  • Analiza i projektowanie architektury oraz interakcji systemów, komponentów i mikrousług w ramach projektu CXone, zgodnie z najlepszymi praktykami rozwoju Dynamics 365, wykorzystując jednocześnie nowoczesne możliwości uczenia maszynowego, takie jak Azure OpenAI.
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami w celu stworzenia zoptymalizowanego ogólnego rozwiązania dla projektu CXone, szczególnie pod względem informacji i komunikacji, wymiany danych między systemami oraz wspólnej aplikacji do obsługi przypadków.
  • Zapewnienie spójności i jakości całego systemu, uwzględniając wymagania dotyczące wydajności, monitorowania, audytu, środowiska zabezpieczeń, itp.
  • Zapewnienie osiągnięcia oczekiwanych poziomów jakości aplikacji.

Wymagania

  • Minimum tytuł magistra/inżyniera lub równoważne doświadczenie w dziedzinie informatyki lub pokrewnych.
  • Co najmniej 2-3 lata profesjonalnego doświadczenia w architekturze oprogramowania IT, z głęboką wiedzą na temat definiowania i zarządzania wymaganiami oraz projektowania systemów.
  • Dogłębna profesjonalna wiedza na temat złożonych aplikacji biznesowych i ich obsługi związanej z workflow, ze szczególnym skupieniem na komunikacji z klientem i obsłudze usług klienta opartych na Microsoft Dynamics 365.
  • Profesjonalne zrozumienie projektowania rozwiązań opartych na aplikacjach biznesowych .Net i hostowanych w chmurze, wykorzystujących mikrousługi, komponenty i interfejsy API.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach IT, idealnie w branży logistyki i spedycji.
  • Silne podejście analityczne i orientacja na rozwiązania, zdolność do efektywnej pracy w różnorodnych organizacjach, grupach i funkcjach.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest konieczna, znajomość innych języków jest dodatkowym atutem.
  • Gotowość do ograniczonej podróży po Europie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Praca zdalna.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej globalnym *liderem w sektorze transportu i logistyki.
  • Różnorodne wyzwania zawodowe.
  • Wspaniała atmosfera.
  • Pakiet opieki zdrowotnej.
  • Karta sportowa.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Premia świąteczna.
  • Premia roczna.
  • Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi