To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-02-27 15:04.

Python Developer

Kingit

11 000 - 14 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Wspólnie z klientem poszukujemy Python Developera do projektowania i tworzenia wysokiej jakości rozwiązań w oparciu o platformę Django oraz udziału w analizach i testach wytwarzanych rozwiązań. Mój klient to firma działająca w obszarze edukacji. Sam projekt dotyczy stworzenia modułu do zarządzania akademikami.

Zakres obowiązków:
- projektowanie i tworzenie wysokiej jakości rozwiązań w oparciu o platformę Django,
- udział w analizach i testach wytworzonych rozwiązań.

Wymagania:
- umiejętność programowania w języku Python,
- dobra znajomość rozwiązań Django,
- znajomość relacyjnych baz danych, głównie PostresSQL,
- znajomość wzorców projektowych,
- znajomość HTML5, CSS3, Bootstrap 4,
- umiejętność twórczego i analitycznego myślenia,
- kreatywność i zaangażowanie w wykonywane prace,
- umiejętność pracy w zespole projektowym.

Oferujemy:
- rozwijanie produktu skierowanego do stabilnego rynku uczelni wyższych,
- pracę w zespołach z doświadczeniem merytorycznym dotyczącym produktu,
- pracę w nowych technologiach,
- elastyczne godziny pracy,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi