To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-02-27 15:04.

PL/SQL Developer

Primaris

15 000 - 18 500 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • https://www.primaris.eu/ WWW

Opis oferty

Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 130 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie.

Prowadzimy różnorodne projekty w obszarach bankowości, funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń i transportu - zarówno integracyjne/migracyjne, wymagające zaprojektowania i stworzenia nowych rozwiązań i funkcjonalności, również serwisy istniejących systemów.

Aktualnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko PL/SQL Developer.

Informacje ogólne:
  • Miejsce pracy: Warszawa, okolice Galerii Mokotów
  • Doświadczenie min. 3-4 lata
  • Rodzaj współpracy: pref. B2B
  • Sektor: ubezpieczeniowy
  • Wielkość teamu: 4-6 osób -
  • Rekrutacja on-line (video - zdalne rozmowy)
  • Na czas obecnej sytuacji epidemiologicznej praca zdalna. Po okresie pandemii - praca stacjonarna z biura.

Zadania:
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań w technologii Oracle DB (PL/SQL & Oracle Forms & Oracle Reports)
  • Wypracowywanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • Analiza problemów (biznesowa i techniczna), przygotowywanie paczek ze zmianami
  • Koordynacja działań z zespołem Java
  • Analiza wydajności bazy, optymalizacja zapytań i procedur
  • Możliwa praca przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań Business Intelligence

Stos technologiczny:
  • Oracle Database 11g
  • Oracle Forms i Reports
  • GIT

Narzędzia wytwórcze:
  • Forms builder
  • SQL Developer
  • PL/SQL developer
  • TortoiseGit
  • SourceTree
  • JIRA
  • Bitbucket

Nie czekaj, zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― Gerrit
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

Praca w Primaris

O Primaris

Wytwarzaniem oprogramowania szytego na miarę zajmujemy się od 2010 roku. Jesteśmy spółką prywatną z polskim kapitałem, projekty prowadzimy zarówno dla klientów w Polsce jak i za granicą. Pracujemy głównie w technologiach Java i .NET, wspierając naszych klientów na każdym etapie procesu powstawania systemów.
Kluczowe elementy, które składają się na sukces nasz i klientów to zrozumienie kontekstu biznesowego, kreatywność w proponowaniu rozwiązań, rozważny dobór technologii, zorganizowany proces wytwórczy i dbałość o jakość kodu.

Pytania i odpowiedzi