To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-02-28 16:47.

Frontend Developer

SYZYGY

10 000 - 12 000 zł netto

Opis oferty

Twoje przyszłe obowiązki:

  • tworzenie interfejsów graficznych i komponentów na podstawie plików PSD / Sketch / Figma;
  • programowanie w JS (React / Vanilla - w zależności od projektu);
  • maintenance istniejących projektów;
  • ulepszanie używanych przez nas narzędzi oraz praca nad lepszą komunikacją i wspólnym rozwojem;
  • uczestniczenie w obowiązkach wynikających z ról nadanych w zespole.

Nasz aktualny stack:

  • React;
  • Redux ;
  • VanillaJS;
  • HTML5 ;
  • SCSS;
  • BEM .

Dodatkowo, fajnie jakbyś się czuł/a dobrze, albo chciał/a rozwijać w (bądź tak miły/a i daj nam znać w CV, co z tego potrafisz):
  • TypeScript;
  • Storybook ;
  • Jest ;
  • Cypress;
  • Lighthouse (dbanie o performance aplikacji);
  • SEO ;
  • A11Y ;
  • Podstawy AngularJS i jQuery (jeszcze tylko przez chwilkę 😊);
  • node.js;
  • next.js .

Kim jesteśmy?
  • jesteśmy 10-osobowym teamem skupiającym w sobie wszystkie kompetencje potrzebne do tworzenia produktów digitalowych;
  • pracujemy w organizacji, w której nie ma stanowisk - są role i każdy jest sobie równy;
  • pracujemy dla kilku Klientów, z którymi mamy bardzo dobre relacje i współtworzymy produkty, za które bierzemy odpowiedzialność od A do Z.

Jak wygląda praca w zespole IT?
  • dbamy o jakość kodu i zawsze staramy się zostawić kod w lepszym stanie niż go zastaliśmy;
  • pisząc kod staramy się to robić zgodnie z KISS & DRY, w miarę potrzeby refactorujemy – zmierzamy w stronę biblioteki komponentów ;
  • dbamy o spójność kodu – używamy Linterów zarówno do JS-a (ESLint) jak i SCSS-a (Stylelint) ;
  • podstawą naszej codziennej pracy jest Code Review – rozumiane nie jako tropienie błędów w czyimś kodzie, ale sposób na wymianę pomysłów i uczenie się od siebie nawzajem;
  • jesteśmy elastyczni, jeżeli chodzi o stack technologiczny – zależy nam na wyborze najlepszych narzędzi do wykonania danego zadania;
  • Continuous Delivery Pipeline ma kluczowe znaczenie dla jakości naszej pracy i tworzonego przez nas oprogramowania – w ten sposób testujemy i analizujemy nasz kod, automatyzując jak największą liczbę procesów.

Pasujemy do siebie, jeżeli:
  • twoja ścieżka kariery pozwala na opisanie Cię jako doświadczonego developera;
  • front-end to dla Ciebie nie tylko programowanie w JavaScript, ale także tworzenie semantycznych stron, optymalizacja i accessibility;
  • wierzysz, że najlepsze efekty można osiągnąć pracując w zgranym zespole, dla którego chcesz być wsparciem przez lata;
  • masz swoje zdanie i nie boisz się nim dzielić;
  • masz otwarty umysł, a proaktywność to Twoje choć trzecie imię 😊.
  • To ogłoszenie to jedynie przedsmak tego co mamy Ci do zaoferowania. Dress Code? Nie chcemy. Elastyczne godziny? Są! A twoje wolne jest płatne. Zapewniamy Multisport i Medicover oraz wiele innych pozapłacowych benefitów. Wiadomo, o co chodzi.
Ale najlepiej przekonać się na własnej skórze — przyjdź, poznaj nas bliżej i zadecyduj czy Ci się podoba!

Dowiedz się, w co wierzymy i jak rekrutujemy -> https://www.syzygy.net/pl-en/kariera-w-syzygy/

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― SCRUM
  • Komunikator firmowy ― MS Teams
  • Code review ― GitHub
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic

Praca w SYZYGY

O SYZYGY

Jesteśmy częścią grupy SYZYGY, która od 1995 roku wspomaga transformację cyfrową klientów na całym świecie. Oprócz Warszawy, gdzie działamy jako technologiczny hub grupy, mamy swoje biura w Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA.
Łączymy w sobie kompetencje agencji digitalowej, studia projektowego oraz firmy programistycznej, specjalizującej się w aplikacjach webowych oraz VR/AR.
W SYZYGY chcemy zmieniać sposób, w jaki ludzie tworzą produkty cyfrowe. By tego dokonać, ważna jest zwinność i umiejętność odpowiadania na potrzeby klientów. Wierzymy, że sztuką jest dopasowanie procesu do wyzwania, nie zaś dostosowanie wyzwania do procesu stąd na bazie naszego doświadczenia budujemy produkty cyfrowe w sposób najlepiej wspierający biznes klienta.

Pytania i odpowiedzi