To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-02 13:03.

IT Project Manager

Kingit

7 000 - 9 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • https://kingit.pl/ WWW

Narzędzia
Inne

Opis oferty

Poszukujemy IT Project Managera z ok 2 letnim doświadczeniem w branży, który dołączy do projektu multiplatformy lojalnościowej. Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu nowatorskich projektów grywalizacyjnych oraz rozbudowanych i funkcjonalnych platform do obsługi programów lojalnościowych. Zespół projektowy składa się  z 2 Backend Developerów, 2 Frontend Developerów, UX Designera oraz Account Managera.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie projektu IT dla kluczowego klienta,
  • Zbieranie i analizę wymagań biznesowych,
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej, roadmapy,
  • Uzgadnianie priorytetów i monitoring bieżących zadań zespołu,
  • Wsparcie dla zespołu podczas prowadzenia projektu,
  • Nadzór nad terminową i rzetelną realizacją planu,
  • Współpracę z innymi zespołami firmy realizującymi prace na potrzeby projektu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży IT,
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu rozwoju oprogramowania, technologii frontendowych i backendowych,
  • Znajomość procesu inżynierii wymagań i/lub analizy biznesowej,
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej, koncepcji rozwiązań oraz specyfikacji wymagań,
  • Znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektem / komunikację (np. Jira, Redmine, Slack, Miro),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • Wysoka komunikatywność i entuzjazm w działaniu,
  • Odpowiedzialność i sumienność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w granicach 7 000 – 9 000 zł netto B2B (możliwe inne formy zatrudnienia),
  • Biuro zlokalizowane w centrum Szczecina lub pracę zdalną,
  • Współpracę z markami takimi jak Santander, Rockwool czy Toyota,
  • Pracę w kilkunastoosobowym, szybko rozwijającym się zespole IT, w którym Twój entuzjazm i pomysły mają bezpośredni wpływ na produkt,
  • Elastyczny czas pracy, szkolenia oraz możliwość udziału w konferencjach branżowych,
  • Pracę w firmie, która docenia pasje pracowników i promuje balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym,
  • Pracę w środowisku umożliwiającym rozwój osobisty oraz zdobywanie i dzielenie się wiedzą,
  • Szkolenia i konferencje związane z branżą IT.

Proces rekrutacyjny

  1. Rozmowa z Kingit. Ok. 20 min, krótkie omówienie dotychczasowych projektów, zebranie informacji, pytania.
  2. Rozmowa online z firmą (ok 30-45 minut).
  3. Rozmowa biznesowa - złożenie propozycji finansowej, omówienie daty dołączenia do firmy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Redmine
  • Metodologia Agile ― Scrum, Agile, Waterfall
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Pytania i odpowiedzi