To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-02 12:25.

PHP Symfony Developer

P&P Solutions Sp. z o.o.

12 000 - 13 600 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

⚫Branża public

⚫Warszawa Centrum (obecnie 100% praca zdalna)

⚫600 – 680 PLN/dzień netto na B2B

⚫Start ASAP

Oczekiwania:

-     doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w języku programowania PHP 5 /7 (minimum 3 lata doświadczenia),

-     bardzo dobra praktyczna umiejętności pracy we wsparciu frameworków Symfony 2-4,

-     umiejętność programowania w JavaScript,

-     znajomość wzorców projektowych stosowanych w PHP, JavaScript,

-     praktyczna znajomość komunikacji przy pomocy REST,

-     znajomość języka SQL oraz baz danych MySQL, PostgreSQL,

-     umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT.

Obowiązki:

-     budowa i rozwój oprogramowania wytwarzanego w firmie,

-     prowadzenie dokumentacji technicznej dla aplikacji Zamawiającego,

-     propozycja wdrażania usprawnień w obszarze rozwoju oprogramowania (narzędzia, propozycje usprawnień procesu testowania u Zamawiającego),

-     konsultacja podczas spotkań grup roboczych dotyczących projektów testowych.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O P&P Solutions Sp. z o.o.

Szukamy ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań. Wierzymy, że Twoja kariera to swoisty projekt, którym należy zarządzać przez całe życie. A my chętnie wspieramy realizację takich projektów.

W profesjonalny sposób podchodzimy do naszych zobowiązań wobec zespołu. Przestrzegamy przepisów prawa pracy, terminowo i godnie wynagradzamy zatrudnionych pracowników. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii i atrakcyjne rozwiązania socjalne.

Budujemy zespół pod kątem cenionych przez firmę wartości i postaw, takich jak współpraca, szacunek dla innych, odpowiedzialność i kompetencje. Dzięki temu nasz zespół tworzą profesjonaliści, od których można się wiele nauczyć.

Pytania i odpowiedzi