To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-06 14:56.

PHP Developer

P&P Solutions Sp. z o.o.

13 000 - 14 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Opis oferty

Dla naszego Klienta z branży medialnej poszukujemy PHP Developera z 5 – letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku.

⚫Warszawa Mokotów (obecnie praca zdalna)

⚫Proponowane wynagrodzenie: 13 000 – 14 000 PLN/miesiąc netto na B2B

⚫Długofalowa współpraca

⚫Start w przeciągu 2 tygodni

Projekt dotyczy serwisu obsługującego Euro 2021.

Oczekiwania:

Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty PHP
Bardzo dobra znajomość języka PHP 5.x/7.x
Znajomość programowania obiektowego OOP
Znajomość baz danych tj. Oracle, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis
Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków MVC
Dobra znajomość środowiska Linux (Debian)
Doświadczenie w pracy z aplikacjami z dużym ruchem > 1mln/dziennie UU

Obowiązki:

Tworzenie warstwy backendowej serwisu tj. API, tokeny itp.
Tworzenie API dla aplikacji mobilnych oraz smart
Obsługa formularzy
Tworzenie dokumentacji technicznej
Czynny udział w projektowaniu architektury rozwiązania
Udział we wdrożeniu oraz utrzymaniu serwisu

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O P&P Solutions Sp. z o.o.

Szukamy ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań. Wierzymy, że Twoja kariera to swoisty projekt, którym należy zarządzać przez całe życie. A my chętnie wspieramy realizację takich projektów.

W profesjonalny sposób podchodzimy do naszych zobowiązań wobec zespołu. Przestrzegamy przepisów prawa pracy, terminowo i godnie wynagradzamy zatrudnionych pracowników. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych technologii i atrakcyjne rozwiązania socjalne.

Budujemy zespół pod kątem cenionych przez firmę wartości i postaw, takich jak współpraca, szacunek dla innych, odpowiedzialność i kompetencje. Dzięki temu nasz zespół tworzą profesjonaliści, od których można się wiele nauczyć.

Pytania i odpowiedzi