To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-14 12:00.

Programista ASP.NET

TeamQuest Sp. z o.o.

5 000 - 7 000 zł netto

Opis oferty

Dla naszego Klienta, lidera na rynku systemów dla firm produkcyjnych CAD/CAM, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202102/21020005

Obowiązki

  • Praca w kilkuosobowym zespole projektantów i programistów
  • Tworzenie oprogramowania w ASP .NET
  • Konserwacja dokumentacji kodu źródłowego wytwarzanego oprogramowania

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie w programowaniu w C#, ASP.NET 0,5-1 rok
  • Doświadczenie w Javascript i T-SQL JavaScript

Mile widziane:

  • Mile widziane doświadczenie w PHP, Joomla, jQuery, RWD

Oferujemy

  • Pracę w zespole doświadczonych programistów i projektantów
  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowe
  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi