To ogłoszenie wygasło w dniu 2021-03-14 11:00.

Python Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

11 000 - 12 000 zł brutto

Opis oferty

Naszym Klientem jest Software House z Lublina, który realizuje różnorodne projekty dla swoich klientów. Są na rynku ponad 5 lat, realizując ponad 400 projektów. Płaska i przejrzysta struktura organizacji, współpraca z klientami ze Stanów Zjednoczonych i Zachodniej Europy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukują do swojego zespołu osoby na stanowisko Python Developer

Nr referencyjny: 4P202102/21020004

Obowiązki

  • Tworzenie stron, serwisów i aplikacji internetowych opartych o Django Framework oraz autorskie rozwiązania
  • Rozwijanie autorskiego oprogramowania
  • Integracja zewnętrznych systemów informatycznych
  • Wymiana doświadczeń wewnątrz zespołu i uczenie się nowych technologii oraz nowych metod programowania

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka Python w wersji 3.x
  • Średnio-zaawansowana znajomość technologii frontendowych: Javascript ES6, CSS (SASS), HTML 5
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i Redis
  • Bardzo dobra znajomość Django Framework, Celery
  • Dobra znajomość Docker i Docker Compose
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w piśmie i mowie
  • Dobra znajomość git oraz git-flow

Oferujemy

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Praca przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii
  • Doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • Praca w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia
  • Lekcje języka angielskiego
  • Karta sportową OK System
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.

Pytania i odpowiedzi