Python / AI Developer

Grupa PZU

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
10000+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Python:
Regular
ML. Deep Learning:
Regular
Technologie AI:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis

Twoje zadania:

·         projektowanie i implementacja nowoczesnych rozwiązań w oparciu o technologie AI,

·         definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych w PZU,

·         zapewnianie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania,

·         zrozumienie możliwości oraz ograniczeń stosowanych technologii i narzędzi, proponowanie nowych rozwiązań,

·         współpraca z członkami zespołu zwinnego oraz projektowego w celu efektywnej realizacji wymagań biznesowych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

·         posiadasz 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów IT,

·         znasz język Python oraz zasady programowania obiektowego i tworzenia czystego kodu,

·         posiadasz doświadczenie w pracy z algorytmami ML, Deep Learning (CNN) oraz znasz technologie z zakresu Sztucznej Inteligencji jak np. Tensor Flow, Keras, PyTorch, OpenCV

·         dodatkowym atutem będzie znajomość systemu LINUX, doświadczenie w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem web framework Flask oraz umiejętność projektowania, implementacji i testowania mikroserwisów i/lub usług typu REST API

·         mile widziana znajomość Pycharm oraz umiejętność pracy z GIT,

·         posiadasz znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej.

Co możemy Ci zaoferować:

·         umowę o pracę,

·         zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,

·         środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,

·         uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,

·         code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,

·         realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,

·         udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,

·         pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,

·         inicjatywy sportowe, programy wspierania pasji i promocji zdrowego trybu życia,

·         wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)