Java Developer_mikroserwisy

Grupa PZU

Poziom
Junior
Regular
Senior
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
10000+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Regular
Spring Framework:
Regular
Hibernate:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis

Twoje zadania:

  • implementacja nowoczesnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym,
  • udział w kreowaniu rozwiązań opartych o architekturę mikroserwisową,
  • stosowanie dobrych praktyk i standardów programistycznych w PZU,
  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu, tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych,
  • zrozumienie możliwości oraz ograniczeń stosowanych technologii i narzędzi, proponowanie nowych rozwiązań,
  • współpraca z członkami zespołu zwinnego oraz projektowego w celu efektywnej realizacji wymagań biznesowych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. rok doświadczenia w projektowaniu i programowaniu systemów IT,
  • znasz bardzo dobrze język Java oraz zasady programowania obiektowego i tworzenia czystego kodu,
  • umiesz tworzyć oprogramowanie z wykorzystaniem Spring Framework i Hibernate,
  • znasz Spring Boot, Spring Cloud, Liquidbase, Kafka, Angular 2+, TypeScript - mile widziane,
  • znasz angielski w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.

 Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,
  • środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,
  • uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,
  • code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,
  • udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,
  • pracę z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • inicjatywy sportowe, programy wspierania pasji i promocji zdrowego trybu życia,
  • wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.
Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)