Senior Java Developer

Professionals Group

22000 - 33600 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko┼Ť─ç firmy
100 - 249
Pozostało
8 dni
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Warszawa
Og┼éoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o. agencj─Ö zatrudnienia zarejestrowan─ů w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o. an employment agency registered in KRAZ under no. 23835.ÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőÔÇő

Dla naszego klienta poszukujemy:┬áSenior Java Developera┬á- programisty do┼Ťwiadczonego w wytwarzaniu aplikacji webowych z front-endem opartym o frameworki i biblioteki JavaScript oraz back-endem w j─Özyku Java. B─Ödzie on pe┼éni┼é rol─Ö lidera technicznego w projektach realizowanych zgodnie ze Scrum.

Praca hybrydowa: dwa dni w tygodniu w warszawskim biurze, zlokalizowanym nieopodal stacji metra M1.
Wynagrodzenie:┬á135 ÔÇô 200 z┼é netto za godzin─Ö (umowa B2B).

Zadania:
  • uczestnictwo w przedsi─Öwzi─Öciach typu ÔÇ×Proof of ConceptÔÇŁ realizowanych dla klient├│w i w ramach rozwoju portfela produkt├│w naszego klienta,
  • wypracowywanie, we wsp├│┼épracy z architektami naszego klienta, stosu technologicznego w startuj─ůcych projektach,
  • udzia┼é w wyznaczaniu kierunk├│w rozwoju technologicznego naszego klienta,
  • wspieranie swoim do┼Ťwiadczeniem m┼éodszych koleg├│w i kole┼╝anki.

Wymagania:
  • co najmniej 6-letniego do┼Ťwiadczenia programistycznego w szerokim spektrum komercyjnych projekt├│w,
  • co najmniej 4-letniego do┼Ťwiadczenia w Java,
  • co najmniej 2-letniego do┼Ťwiadczenia w Spring / Spring Boot,
  • co najmniej rocznego do┼Ťwiadczenia w React lub Angular,
  • dobrej znajomo┼Ťci baz danych (relacyjnych i NoSQL) oraz zagadnie┼ä zwi─ůzanych z us┼éugami (SOAP / REST),
  • umiej─Ötno┼Ťci wsp├│┼épracy z innymi cz┼éonkami zespo┼éu scrumowego i szerokiego spojrzenia na realizowane projekty.

Dodatkowym atutem b─Ödzie:
  • do┼Ťwiadczenie w definiowaniu architektury rozwi─ůza┼ä, tak┼╝e na poziomie koncepcji prezentowanej w procesie ofertowania,
  • do┼Ťwiadczenie w prowadzeniu warsztat├│w dla klienta, zbieraniu wymaga┼ä biznesowych i technicznych,
  • do┼Ťwiadczenie w obszarze DevOps (Jenkins, konteneryzacja, Kubernetes),
  • znajomo┼Ť─ç zagadnie┼ä chmurowych,
  • znajomo┼Ť─ç Drools lub Activity,
  • posiadanie umiej─Ötno┼Ťci liderskich,
  • uko┼äczenie wy┼╝szej uczelni informatycznej w Warszawie (PW, UW, PJATK) lub innym du┼╝ym o┼Ťrodku akademickim

Firma oferuje:
  • d┼éugofalow─ů, partnersk─ů wsp├│┼éprac─Ö,
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego,
  • przyjazne ┼Ťrodowisko pracy,
  • udzia┼é w licznych wydarzeniach firmowych,
  • IDEA Ultimate jako warsztat pracy dewelopera
  • firmowy telefon, laptop i dodatkowy monitor,
  • benefity (opieka zdrowotna, Multisport),
  • uroki kameralnego biura w Warszawie (ogr├│d, pi┼ékarzyki, pyszna kawa).
  • wynagrodzenie 135 ÔÇô 200 z┼é netto za godzin─Ö (umowa B2B).
Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝