Ruby On Rails Developer

B2B
Company size
25 - 49
Left
Finished
Technology stack
Javascript:
Senior
PostgreSQL:
Senior
Ruby on Rails:
Senior
AWS:
Senior
rspec:
Senior
git:
Senior
Docker:
Regular
react-native:
Regular
Cities
Remote, 艁贸d藕
Description
Jeste艣my do艣wiadczonym zespo艂em programist贸w, kt贸ry realizuje projekty dla klient贸w mi臋dzy innymi z U.S. w tym z Doliny Krzemowej. Je偶eli jeste艣 ambitny, ciekawy wyzwa艅, znasz angielski i chcesz przekona膰 si臋 jak wygl膮da praca dla startup鈥櫭硍 z U.K., U.S. Kanady, Australii, to doskonale trafi艂e艣!

Jakie b臋d膮 twoje zadania?

  • budowanie, utrzymywanie i optymalizacja aplikacji internetowych,
  • tworzenie i implementacja interfejs贸w REST API dla aplikacji webowych i mobilnych,
  • wdra偶anie aplikacji webowych do us艂ug w chmurze g艂贸wnie AWS,
  • ulepszanie istniej膮cej bazy kodu,
  • dzielenie si臋 wiedz膮 z zespo艂em,
  • wsp贸艂praca z pozosta艂ymi cz艂onkami zespo艂u
Oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomo艣ci Ruby on Rails (min. 3 lata do艣wiadczenia),
  • do艣wiadczenia w rozwoju oprogramowania zar贸wno backendowego jak i聽 frontendowego,
  • znajomo艣ci JavaScript, HTML, CSS聽 (mile widziana r贸wnie偶 znajomo艣膰 React.js),聽
  • umiej臋tno艣ci pos艂ugiwania si臋 takimi narz臋dziami jak:聽 RSpec, GIT, Docker,
  • dobrej znajomo艣ci jednej z baz danych SQL (np. PostgreSQL, MySQL),
  • otwarto艣ci na wychodzenie poza Ruby on Rails,
  • znajomo艣ci j臋zyka angielskiego, co najmniej na poziomie B2,
  • mile widziane wy偶sze wykszta艂cenie techniczne, cho膰 doceniamy r贸wnie偶 osoby samodoskonal膮ce si臋,聽 z zami艂owaniem do programowania
Oferujemy:
  • mo偶liwo艣膰 zdobycia do艣wiadczenia zawodowego przy realizacji projekt贸w dla zagranicznego klienta z Doliny Krzemowej i UK,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prac臋 zdaln膮,
  • doskona艂膮 atmosfer臋 w pracy,
  • dofinansowanie do karty fit profit

Send CV
This recruitment is carried out on an external website. After clicking the button above, you will be redirected to the recruiter page where you can continue the recruitment process.
See also