Consultant BI w obszarze Customer Care

Polska

8000 - 11000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
reporting-services:
Senior
sql:
Senior
powerbi:
Miasta
Warszawa
Jeste艣my polsk膮 firm膮 dzia艂aj膮c膮 w bran偶y informatycznej, istniej膮c膮 na rynku od 2010 roku, zatrudniaj膮c膮 ponad 130 ekspert贸w wybranych dziedzin do r贸偶norodnych projekt贸w realizowanych zar贸wno w Polsce jak i Europie. Aktualnie do jednego z zespo艂贸w poszukujemy osoby na stanowisko Consultanta BI w obszarze Customer Care.

聽PROJEKT w pigu艂ce: wsparcie kompleksowego systemu do zarz膮dzania projektami, jednego z kilku rozwi膮za艅 wiod膮cych na rynku

聽Twoje zadania: analiza i wsparcie raportowe, przetwarzanie danych ETL, obs艂uga II linii wsparcia聽

Czego oczekujemy?
  • Min. 2 letniego聽 do艣wiadczenia we wspieraniu aplikacji/oprogramowania
  • Min. 2 letniego do艣wiadczenia w us艂ugach SQL i SQL Reporting Services
  • Znajomo艣ci PowerBI
  • Do艣wiadczenia pracy w 艣rodowisku Microsoft Windows
  • Wiedza z obszaru us艂ug Microsoft IIS
  • Do艣wiadczenia w zakresie wsp贸艂pracy z klientem biznesowym (wewn臋trznym/zewn臋trznym)
  • Umiej臋tno艣ci analitycznego my艣lenia
  • Dba艂o艣ci o wysok膮 jako艣膰 pracy
  • Rozwini臋tych zdolno艣ci interpersonalnych
  • Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie min. C1聽
  • Zaanga偶owania i wsp贸艂pracy zespo艂owej - to warunek konieczny

Co proponujemy?
  • Prac臋聽 w stabilnym projekcie z zespo艂em i wsparciem do艣wiadczonych koleg贸w聽
  • Rozwijanie wiedzy w obszarze zarz膮dzania projektami
  • Swobodn膮 wsp贸艂prac臋: w oparciu o kontrakt B2B / Umow臋 o prac臋
  • Wsp贸艂prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku, tym samym mo偶liwo艣膰 dalszego rozwijania umiej臋tno艣ci j臋zykowych
  • Kompleksowy pakiet 艣wiadcze艅 dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶