Senior PHP/Symfony Developer

Polska

11000 - 15000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko┼Ť─ç firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
MySQL:
Senior
git:
Senior
sql:
Senior
html5:
Senior
Miasta
Zdalnie
Opis
O NAS
Jeste┼Ťmy┬áWebMakers.expert. Jako software house pracujemy dla klient├│w z ca┼éego ┼Ťwiata (w tym startup├│w) oraz tworzymy i rozwijamy w┼éasne startupy. Cenimy sobie lu┼║n─ů atmosfer─Ö i lubimy pracowa─ç nad nieoczywistymi, cz─Östo wymagaj─ůcymi projektami. Jedno jest pewne ÔÇô nie ma szans, ┼╝eby ktokolwiek si─Ö u nas nudzi┼é :)

Jakie b─Öd─ů twoje zadania?
  • pisanie rozbudowanych aplikacji webowych dla biznesu
  • budowanie i rozw├│j system├│w opartych o Symfony 4/5
  • rozbudowa, modyfikowanie oraz optymalizacja istniej─ůcych rozwi─ůza┼ä
W jakich technologiach pracujemy?
  • przede wszystkim PHP 7 + MVC (g┼é├│wnie Symfony 4/5)
  • bazy MySQL / MariaDB + Redis / MongoDB + Doctrine
  • JS i frameworki jak np. React.js, Vue.js, Angular
  • HTML5, CSS3, Sass, Bootstrap
  • GIT do kontroli wersji
Co oferujemy?
  • udzia┼é w ciekawych projektach wewn─Ötrznych oraz dla klient├│w z ca┼éego ┼Ťwiata
  • fajny zesp├│┼é ÔÇô pracuj─ů z nami m┼éodzi devowie i ci z du┼╝ym do┼Ťwiadczeniem, od ka┼╝dego mo┼╝na si─Ö wiele nauczy─ç
  • lu┼║n─ů atmosfer─Ö (chyba, ┼╝e akurat gramy w Mortal Kombat ÔÇô wtedy nie jest lu┼║no)
  • wynagrodzenie zale┼╝ne od Twoich umiej─Ötno┼Ťci i do┼Ťwiadczenia (wide┼éki 11 000 ÔÇô 15 000 z┼é netto / B2B / dowolna inna umowa)
  • prac─Ö w nowoczesnym biurze w Miko┼éowie (┼Ül─ůsk, 15 min od centrum Katowic), imprezy i wyjazdy integracyjne + mo┼╝liwo┼Ť─ç cz─Ö┼Ťciowej/ca┼ékowitej pracy zdalnej
Czego od ciebie oczekujemy?
  • bardzo dobrej znajomo┼Ťci PHP, OOP + mile widziane Symfony 4/5
  • znajomo┼Ťci: SQL, baz danych MySQL / MariaDB, wzorc├│w projektowych i dobrych praktyk programowania
  • znajomo┼Ťci system├│w kontroli wersji (GIT, SVN)
  • przynajmniej 5 lat do┼Ťwiadczenia zawodowego (je┼Ťli przekonasz nas swoimi umiej─Ötno┼Ťciami - przymkniemy oko na ten warunek)
  • przyniesienia ciasta na urodziny
  • znajomo┼Ťci j─Özyka angielskiego - co najmniej w stopniu umo┼╝liwiaj─ůcym czytanie dokumentacji projektowej
Dodatkowym atutem b─Ödzie dla nas:
  • znajomo┼Ť─ç ka┼╝dego dodatkowego frameworka PHP
  • do┼Ťwiadczenie z innymi rozwi─ůzaniami ORM
  • pos┼éugiwanie si─Ö bazami danych NoSQL
  • do┼Ťwiadczenie jako Team Lead
Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝