Senior React Native Developer

dorwij NERDA

80 - 120 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
React Native:
Regular
iOS:
Regular
Android:
Regular
JavaScript:
Regular
TypeScript/Flow:
Miasta
Zdalnie

Chcesz mie膰 sw贸j udzia艂 w rozwoju aplikacji mobilnej, z kt贸rej b臋d膮 korzysta膰 miliony u偶ytkownik贸w?

Chcesz, aby dzi臋ki Twojej pracy korzystanie z aplikacji by艂o dla u偶ytkownik贸w 艂atwe i przyjemne?

Chcesz mie膰 wp艂yw na ca艂y proces rozwoju frontendu aplikacji?

Je艣li tak, to czytaj dalej!聽

Miejsce Pracy

Praca聽zdalna.

Wynagrodzenie

Proponowane wide艂ki wynagrodzenia si臋gaj膮 od聽80聽do聽120 PLN/h聽netto przy kontrakcie聽B2B.聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Udzia艂 w聽ca艂ym procesie rozwoju aplikacji聽poczynaj膮c od projektowania UX aplikacji przez implementacj臋 do jej testowania i optymalizacji,
  • Zaprojektowanie聽aplikacji natywnej聽z uwzgl臋dnieniem optymalnej wydajno艣ci, elastyczno艣ci oraz 艂atwo艣ci utrzymania,
  • Ci膮g艂e聽wdra偶anie ulepsze艅聽do aplikacji uwzgl臋dniaj膮c zachowania u偶ytkownik贸w,
  • Udzia艂 w聽Code Review,
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em tester贸w i in偶ynier贸w DevOps,
  • Praca z uwzgl臋dnieniem dobrych praktyk, takich jak: kontrola wersji, testowanie, wysoka jako艣膰 kodu oraz automatyzacja.

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej znajomo艣ci聽React Native,
  • Umiej臋tno艣ci rozwoju聽aplikacji mobilnych聽(iOS, Android) na poziomie odpowiadaj膮cym ~2 letniemu do艣wiadczeniu,
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci standard贸w JavaScript i typowania (TypeScript, Flow),
  • Zaawansowanych umiej臋tno艣ci聽testowania聽(Jest),聽
  • Znajomo艣ci Redux i Redux Saga,
  • Umiej臋tno艣ci integracji system贸w i API,
  • Znajomo艣ci聽j臋zyka angielskiego聽(C1),
  • Posiadania zdolno艣ci organizacyjnych,
  • Umiej臋tno艣ci pracy z dokumentacj膮 techniczn膮,聽
  • Do艣wiadczenia w pracy w 艣rodowisku聽Agile.
  • Dodatkowym atutem b臋dzie umiej臋tno艣膰 analizy komunikacji pomi臋dzy aplikacj膮 i API (Postman, Charles).

Co mo偶esz zyska膰?

  • Prac臋 dla giganta w bran偶y telekomunikacyjnej,
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej- nie tylko w czasie pandemii,
  • Wsp贸艂prac臋 z do艣wiadczonymi specjalistami.

PS. Nr KRAZ naszej agencji to聽19622.

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶