Senior .Net developer

Polska

10000 - 13400 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
React:
Regular
Angular:
Regular
Docker:
Regular
vue:
Regular
microsoft-azure:
Miasta
Zdalnie, Wrocław
Opis
Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:
  • budowanie aplikacji w oparciu o .NET,
  • prowadzenie działań rozwojowych oprogramowania,
  • implementowanie oprogramowania u Klientów z różnych branż w Polsce i za granicą,
  • dbanie o jakość kodu, zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz min. 5-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w .NET (Framework/Core),
  • masz praktyczną wiedzę z relacyjnych baz danych,
  • pracowałeś już z systemem kontroli wersji (Git),
  • nie są Ci obce: Entity Framework i EF Core,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętnie korzystasz z wzorców projektowych i znasz „best practices” programowania,
  • zarządzałeś pracą zespołów developerskich,
  • cechują Cię: stała gotowość do rozwoju, umiejętności analitycznego myślenia, a także pracy zespołowej,
  • mile widziane: doświadczenie z VUE/Angular/React oraz znajomość TypeScript, Microsoft Azure i Docker-a.
Pracodawca oferuje:
  • wynagrodzenie: 10k – 13,4k netto + VAT (B2B) lub 8,3k – 11,1k brutto (UoP),
  • rozwój pracownika poprzez dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje, -technologiczne spotkania oraz do kursów kierunkowych i studiów podyplomowych,
  • współpracę długoterminową,
  • dowolną formę zatrudnienia,
  • pracę w biurze we Wrocławiu, Legnicy albo zdalnie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • 30 dni płatnego urlopu (B2B),
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • lekcje z języka angielskiego z native speakerem.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.