Automation Tester

Polska

12800 - 20800 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Kim jeste艣my?
ITSG to innowacyjna firma typu software house dzia艂aj膮ca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyr贸偶niamy si臋 kompleksowo艣ci膮 i innowacyjno艣ci膮 przeprowadzonych projekt贸w i wdro偶onych produkt贸w dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz medi贸w.聽

Obecnie poszukujemy Testera Automatycznego, kt贸ry do艂膮czy do projektu realizowanego dla klienta z bran偶y ubezpieczeniowo-inwestycyjnej. Klient rozwija nowy dzia艂 IT, kt贸ry b臋dzie tworzy艂 od podstaw nowoczesn膮 platform臋 z dziedziny KYC.

Zadania:
  • Realizacja test贸w funkcjonalnych, automatycznych i wydajno艣ciowych system贸w zgodnie z dokumentacj膮 i ustaleniami z analitykami
  • Przygotowanie planu test贸w i聽przypadk贸w testowych
  • Analiza i raportowanie wynik贸w test贸w
  • Aktualizacja dokumentacji testowej
  • Wdra偶anie i rozwijanie nowych metod/ metodyk/ narz臋dzi wspieraj膮cych procesy testowania
Oczekujemy:
  • Min 6 lat do艣wiadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Min. 4 lata do艣wiadczenia w automatyzacji test贸w w dowolnym j臋zyku (C# /Java/ Python)
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 Selenium WebDriver
  • Znajomo艣膰 dowolnego narz臋dzia do raportowania b艂臋d贸w (Youtrack/Jira)
  • Znajomo艣ci j臋zyka Angielski na poziomie co najmniej B2
  • Znajomo艣ci bran偶y finansowej - szczeg贸lnie bankowo艣ci mile widziana
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie:聽80 - 130 z艂/h netto+ vat
  • Udzia艂 w projekcie greenfield
  • Mo偶liwo艣膰 wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie)
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narz臋dzi i technologii
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy
  • Indywidualne szkolenia i mo偶liwo艣膰 awansu
  • Benefity:聽lekcje j. angielskiego, kart臋 Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶