Junior BI Consultant

Polska

8000 - 10000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Jeste艣my polsk膮 firm膮 dzia艂aj膮c膮 w bran偶y informatycznej, istniej膮c膮 na rynku od 2010 roku, zatrudniaj膮c膮 ponad 130 ekspert贸w wybranych dziedzin do r贸偶norodnych projekt贸w realizowanych zar贸wno w Polsce jak i Europie. Aktualnie do jednego z projekt贸w poszukujemy osoby na stanowisko聽Junior BI Consultanta.

Twoje zadania: projektowanie i tworzenie raport贸w pod wymogi klienta przy u偶yciu us艂ug raportowania. 90 % to prace z SQL, natomiast 10% to prace bazodanowe.

Oczekujemy:
  • Min. 1,5 roku komercyjnego do艣wiadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci SQL
  • Bieg艂ej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego (min. poziom B2)聽
  • Mile widziana b臋dzie znajomo艣膰 j. niemieckiego lub/i j. francuskiego
  • Mile widziane b臋dzie do艣wiadczenie pracy z narz臋dziami raportowymi:聽 Microsoft Report Bulider, PowerBI聽 oraz do艣wiadczenie pracy z klientem biznesowym

Co proponujemy:
  • Interesuj膮cy i perspektywiczny projekt
  • Do艣wiadczenie pracy w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku
  • Swobodn膮 wsp贸艂prac臋: w oparciu o kontrakt B2B
  • Kompleksowy pakiet 艣wiadcze艅 dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny

Na czas pandemii praca w trybie 100 % zdalnym. Po okresie pandemii, praca stacjonarna z biura.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶