Manual Tester

dorwij NERDA

8000 - 13000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Linux:
Regular
Python:
Mile widziane
Robot Framework:
Miasta
Wroc艂aw

Podchodzisz w kreatywny i nieszablonowy spos贸b do testowania? Lubisz szuka膰 b艂臋d贸w i psu膰 oprogramowanie na pot臋g臋? Je艣li do tego masz do艣wiadczenie w testowaniu rozwi膮za艅 DTV, to ta oferta jest dla Ciebie!聽

Na pewno mi艂o zaskoczymy Ci臋 tym, jak wiele Twoje do艣wiadczenie mo偶e zmieni膰, ale te偶 jak wiele jeszcze mo偶esz si臋 nauczy膰. Buduj przysz艂o艣膰 bran偶y TV razem z najbardziej do艣wiadczonymi in偶ynierami w tej bran偶y!

Miejsce Pracy

Wroc艂aw, Centrum.聽

Wynagrodzenie

Oferowane wynagrodzenie mie艣ci si臋 w wide艂kach od聽8 000聽do聽13 000聽PLN brutto miesi臋cznie.聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Przygotowanie聽艣rodowisk testowych聽dla nowych funkcjonalno艣ci,
  • Tworzenie聽skrypt贸w聽testowych,聽
  • Blisk膮 wsp贸艂prac臋 z zespo艂em in偶ynier贸w oraz dostawcami aplikacji,
  • Opracowanie i rejestrowanie rezultat贸w test贸w,
  • Analiza i rozwi膮zywanie zg艂aszanych b艂臋d贸w,
  • Poszerzanie wiedzy domenowej.

Czego oczekujemy?

  • Umiej臋tno艣ci testowania oprogramowania聽na poziomie odpowiadaj膮cym ok. 2-letniemu do艣wiadczeniu,
  • Znajomo艣ci聽funkcjonalnych i niefunkcjonalnych聽typ贸w testowania,聽
  • Zrozumienia metodologii zwinnych (Agile),
  • Umiej臋tno艣ci pracy z narz臋dziami聽Linuxa,
  • Podstawowej wiedzy na temat automatyzacji test贸w
  • Znajomo艣ci proces贸w SDLC, Jira oraz GIT,
  • Umiej臋tno艣ci swobodnej komunikacji w j臋zyku angielskim.
  • Do艣wiadczenie w bran偶y DTV, z frameworkiem Robot, znajomo艣膰 Pythona oraz certyfikacja ISTQB to dodatkowe atuty!

Co mo偶esz zyska膰?

  • Prac臋 w do艣wiadczonym zespole聽(blisko 80% zespo艂u to seniorzy) i z najwi臋kszymi klientami na 艣wiecie,
  • Ogromne聽mo偶liwo艣ci rozwoju聽w wysoko wyspecjalizowanej firmie w obszarze DTV,
  • Bezp艂atn膮聽prywatn膮 opiek臋 medyczn膮聽dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Pakiet sportowy oraz system kafeteryjny,
  • Elastyczne podej艣cie do pracy i 艣wietn膮 atmosfer臋 pracy,
  • Premie finansowe聽co p贸艂 roku,
  • Mo偶liwo艣膰 skorzystania z聽pakietu szkoleniowego:聽kurs贸w, szkole艅, konferencji czy ksi膮偶ek bran偶owych w biurze,
  • Du偶膮 ilo艣膰 dni wolnych聽od pracy zwi臋kszaj膮c膮 si臋 z ka偶dym rokiem,
  • Dost臋p do aplikacji聽Headspace聽przeznaczonej do nauki medytacji,
  • Wydarzenia firmowe dla Ciebie i Twojej rodziny.

KRAZ:聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶