Media Application Test Specialist

dorwij NERDA

10000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Linux:
Regular
DTV:
Regular
OTT:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

Lubisz szuka膰 b艂臋d贸w i psu膰 oprogramowanie na pot臋g臋? Chcesz pracowa膰 w obszarze Digital Television w艣r贸d najbardziej do艣wiadczonych in偶ynier贸w? Je艣li tak, to zapraszamy!聽

Do艂膮cz do zespo艂u QA i dbaj o jako艣膰 nowoczesnych rozwi膮za艅 DTV!

Miejsce Pracy

Wroc艂aw, Centrum. Mo偶liwa jest r贸wnie偶 praca cz臋艣ciowo zdalna.

Wynagrodzenie

Oferowana kwota wynagrodzenia to od聽10 000聽do聽14 000聽PLN brutto miesi臋cznie w oparciu o聽Umow臋 o Prac臋.聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Przygotowanie 艣rodowisk testowych聽dla nowych funkcjonalno艣ci,
  • Tworzenie skrypt贸w i wst臋pne聽testowanie aplikacji OTT,聽
  • Blisk膮 wsp贸艂prac臋 z zespo艂em in偶ynier贸w oraz dostawcami aplikacji,
  • Opracowanie i rejestrowanie rezultat贸w test贸w,
  • Analiza i rozwi膮zywanie zg艂aszanych b艂臋d贸w,
  • Poszerzanie wiedzy domenowej.

Czego oczekujemy?

  • Do艣wiadczenia w bran偶y聽Digital TV,
  • Znajomo艣ci聽Linuxa,
  • Umiej臋tno艣ci testowania聽aplikacji OTT聽na poziomie odpowiadaj膮cym ok. rocznemu do艣wiadczeniu,
  • Znajomo艣ci聽j臋zyka angielskiego聽na poziomie umo偶liwiaj膮cym swobodn膮 komunikacj臋,
  • Do艣wiadczenia w pracy z聽Jira/Zephyr聽lub podobnymi narz臋dziami,
  • Podstawowej wiedzy na temat networkingu,聽
  • Znajomo艣ci teorii testowania (certyfikacja ISTQB).

Co mo偶esz zyska膰?

  • Prac臋 w do艣wiadczonym zespole聽(blisko 80% zespo艂u to seniorzy) i z najwi臋kszymi klientami na 艣wiecie,
  • Ogromne聽mo偶liwo艣ci rozwoju聽w wysoko wyspecjalizowanej firmie w obszarze DTV,
  • Bezp艂atn膮聽prywatn膮 opiek臋 medyczn膮聽dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Pakiet sportowy oraz system kafeteryjny,
  • Elastyczne podej艣cie do pracy i 艣wietn膮 atmosfer臋 pracy,
  • Premie finansowe聽co p贸艂 roku,
  • Mo偶liwo艣膰 skorzystania z聽pakietu szkoleniowego:聽kurs贸w, szkole艅, konferencji czy ksi膮偶ek bran偶owych w biurze,
  • Du偶膮 ilo艣膰 dni wolnych聽od pracy zwi臋kszaj膮c膮 si臋 z ka偶dym rokiem,
  • Dost臋p do aplikacji聽Headspace聽przeznaczonej do nauki medytacji,
  • Wydarzenia firmowe dla Ciebie i Twojej rodziny.

KRAZ: 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶