Test Automation Specialist

dorwij NERDA

12000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Python:
Regular
Robot Framework:
Regular
Linux:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

Z pewno艣ci膮 dobrze znasz takie aplikacje jak YouTube, Netflix, Spotify czy AppleTV+. Bardzo mo偶liwe, 偶e cz臋sto z nich korzystasz. Teraz mo偶esz do艂膮czy膰 do zespo艂u specjalist贸w zapewniaj膮cych wysok膮 jako艣膰 tych rozwi膮za艅!

Tw贸rz przysz艂o艣膰 digital TV razem z najbardziej do艣wiadczonymi in偶ynierami w tej bran偶y!

Miejsce Pracy

Wroc艂aw, Centrum lub zdalnie.

Wynagrodzenie

Oferowana wynagrodzenie to od 12 000 do 17 000 PLN brutto miesi臋cznie w oparciu o Umow臋 o Prac臋. Ostateczna kwota jest uzale偶niona od umiej臋tno艣ci i do艣wiadczenia.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Tworzenie narz臋dzi i framework贸w niezb臋dnych do automatyzacji test贸w,
  • Testowanie, monitorowanie urz膮dze艅 i raportowanie b艂臋d贸w,
  • Wsparcie klienta w podejmowaniu decyzji a nast臋pnie w testowaniu ulepsze艅, optymalizacji wydajno艣ci oraz funkcjonalno艣ci rozwi膮za艅,
  • Blisk膮 wsp贸艂prac臋 z in偶ynierami i zespo艂em klienta.

Czego oczekujemy?

  • Umiej臋tno艣ci automatyzacji test贸w na poziomie odpowiadaj膮cym ok. 4-letniemu do艣wiadczeniu,
  • Do艣wiadczenia w wykorzystywaniu Pythona i Robot Framework do automatyzacji test贸w,聽
  • Dobrej znajomo艣ci Linuxa,
  • Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie umo偶liwiaj膮cym swobodn膮 komunikacj臋,聽
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi CI/CD oraz Jenkins.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Prac臋 w do艣wiadczonym zespole (blisko 80% zespo艂u to seniorzy) i z najwi臋kszymi klientami na 艣wiecie,
  • Ogromne mo偶liwo艣ci rozwoju w wysoko wyspecjalizowanej firmie w obszarze DTV,
  • Bezp艂atn膮 prywatn膮 opiek臋 medyczn膮 dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Pakiet sportowy oraz system kafeteryjny,
  • Elastyczne podej艣cie do pracy i 艣wietn膮 atmosfer臋 pracy,
  • Premie finansowe co p贸艂 roku,
  • Mo偶liwo艣膰 skorzystania z pakietu szkoleniowego: kurs贸w, szkole艅, konferencji czy ksi膮偶ek bran偶owych w biurze,
  • Du偶膮 ilo艣膰 dni wolnych od pracy zwi臋kszaj膮c膮 si臋 z ka偶dym rokiem,
  • Dost臋p do aplikacji Headspace przeznaczonej do nauki medytacji,
  • Wydarzenia firmowe dla Ciebie i Twojej rodziny.

聽nr KRAZ: 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶