Senior JavaScript Developer

Polska

16000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Pozna艅
Hays IT Contracting to nowoczesna forma wsp贸艂pracy dla specjalist贸w z bran偶y informatycznej, na zasadach B2B, dla wiod膮cych na rynku Klient贸w prowadz膮cych innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Pozna艅 (na czas pandemii zdalnie)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 100-120 PLN/h netto + VAT
Wsp贸艂praca: minimum 12 miesi臋cy, z mo偶liwo艣ci膮 przed艂u偶enia
Godziny pracy: business hours (mi臋dzy 8:00 a 17:00)
Zesp贸艂: 10-osobowy (8 Developer贸w, QA i Scrum Master); docelowo b臋dzie 12.

Zadania:Tworzenie nowych funkcjonalno艣ci z wykorzystaniem JavaScript
Modyfikowanie istniej膮cych funkcjonalno艣ci
Wsp贸艂praca z deweloperami i testerami w zespole

Wymagania:min. 4-5 lat do艣wiadczenia (po偶膮dane do艣wiadczenie z VanillaJS)
Do艣wiadczenie z CSS, HTML
Mile widziane do艣wiadczenie z frameworkiem Vue (Klient rozwa偶y jednak r贸wnie偶 kandydat贸w znaj膮cych np. React)
Umiej臋tno艣膰 obs艂ugi program贸w obiektowych
Umiej臋tno艣膰 referencji do obiektu
Rozumienie asynchroniczno艣ci
Znajomo艣膰: Flex, Scope
Dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:Wsp贸艂praca w oparciu o B2B
Atrakcyjne stawki
Preferencyjne ceny Multisport oraz pakiet贸w medycznych
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶