Senior C++ Developer

Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C++:
Senior
qt:
Regular
Javascript:
Junior
mobile-apps:
Junior
macos:
Junior
linux:
Junior
Miasta
Katowice
Opis
Informacje o projekcie:
  • Branża: Nowe technologie
  • Lokalizacja: Katowice
  • Obszar projektu: rozwój i utrzymanie aplikacji na urządzeniach, komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych
  • Praca zdalna: dwa-trzy razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Podróże służbowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Rozpoczęcie projektu: maj 2021
  • Tech stack: C++, Qt Qucik/QML, JavaScript, CMake, QTestLib, Squish, GitHub, Linux, Google Cloud Platform
  • Wynagrodzenie: 14-18k brutto na umowę o pracę lub 800 – 1100 dzień / B2B
Opis stanowiska:
  • Rozwój systemu związny z nową generacją tabletów, jak i potencjalnie innych komponentów systemu
  • Opracowywanie nowych produktów na różne platformy, od wbudowanego systemu Linux po systemy Android i iOS
  • Pisanie stabilnego kodu w celu poprawy doświadczenia użytkownika
  • Bieżąca współpraca z klientem i zespołem w Norwegii
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie programowania obiektowego w języku C++  (4+)
  • Doświadczenie w programowaniu dla systemów Linux, macOS, Windows, iOS, Android
  • Znajomość oprogramowania wbudowanego (np. Yocto) jest dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi takich jak Git, Jira i Confluence
  • Znajomość zasad ciągłej integracji oprogramowania
  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów oraz interakcji ze stroną biznesową
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.