Senior C++ Developer

Umowa
Umowa o prac─Ö
Wielko┼Ť─ç firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C++:
Senior
qt:
Regular
Javascript:
Junior
mobile-apps:
Junior
macos:
Junior
linux:
Junior
Miasta
Katowice
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran┼╝a: Nowe technologie
  • Lokalizacja: Katowice
  • Obszar projektu: rozw├│j i utrzymanie aplikacji na urz─ůdzeniach, komputerach stacjonarnych i urz─ůdzeniach mobilnych
  • Praca zdalna: dwa-trzy razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Podr├│┼╝e s┼éu┼╝bowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: sta┼éa wsp├│┼épraca
  • J─Özyk angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Rozpocz─Öcie projektu: maj 2021
  • Tech stack: C++, Qt Qucik/QML, JavaScript, CMake, QTestLib, Squish, GitHub, Linux, Google Cloud Platform
  • Wynagrodzenie: 14-18k brutto na umow─Ö o prac─Ö lub 800 ÔÇô 1100 dzie┼ä / B2B
Opis stanowiska:
  • Rozw├│j systemu zwi─ůzny z now─ů generacj─ů tablet├│w, jak i potencjalnie innych komponent├│w systemu
  • Opracowywanie nowych produkt├│w na r├│┼╝ne platformy, od wbudowanego systemu Linux po systemy Android i iOS
  • Pisanie stabilnego kodu w celu poprawy do┼Ťwiadczenia u┼╝ytkownika
  • Bie┼╝─ůca wsp├│┼épraca z klientem i zespo┼éem w Norwegii
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Wy┼╝sze wykszta┼écenie informatyczne
  • Kilkuletnie do┼Ťwiadczenie w zakresie programowania obiektowego w j─Özyku C++ ┬á(4+)
  • Do┼Ťwiadczenie w programowaniu dla system├│w Linux, macOS, Windows, iOS, Android
  • Znajomo┼Ť─ç oprogramowania wbudowanego (np. Yocto) jest dodatkowym atutem
  • Znajomo┼Ť─ç narz─Ödzi takich jak Git, Jira i Confluence
  • Znajomo┼Ť─ç zasad ci─ůg┼éej integracji oprogramowania
  • Umiej─Ötno┼Ťci analityczne, rozwi─ůzywania problem├│w oraz interakcji ze stron─ů biznesow─ů
  • Dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego
Oferujemy:
  • Sta┼é─ů wsp├│┼éprac─Ö w oparciu o umow─Ö o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i mi─Ödzynarodowe projekty
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů
  • Kart─Ö MultiSport
  • Ubezpieczenie na ┼╝ycie
  • Lekcje z j─Özyka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposa┼╝eniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji
Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝