DevOps Engineer

Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Docker:
Regular
Jenkins:
Regular
cicd:
Regular
bash:
Regular
linux:
Regular
Java:
Junior
Kubernetes:
Junior
openshift:
Junior
confluence:
Junior
jira:
Junior
Miasta
Warszawa
Jeste艣my polsk膮 firm膮 dzia艂aj膮c膮 w bran偶y informatycznej, istniej膮c膮 na rynku od 2010 roku, zatrudniaj膮c膮 ponad 130 ekspert贸w wybranych dziedzin do r贸偶norodnych projekt贸w realizowanych zar贸wno w Polsce jak i Europie.

Prowadzimy r贸偶norodne projekty w obszarach bankowo艣ci, funduszy inwestycyjnych, ubezpiecze艅 i transportu - zar贸wno integracyjne/migracyjne, wymagaj膮ce zaprojektowania i stworzenia nowych rozwi膮za艅 i funkcjonalno艣ci, r贸wnie偶 serwisy istniej膮cych system贸w.聽 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko DevOps Engineer.聽

Informacje og贸lne:
  • Miejsce pracy: Warszawa, ul. Bukowi艅ska 22B
  • Do艣wiadczenie min. 3 lata聽
  • Rodzaj wsp贸艂pracy: pref. B2B聽
  • Rekrutacja on-line (video - zdalne rozmowy)
  • Na czas obecnej sytuacji epidemiologicznej praca zdalna. Po okresie pandemii - praca stacjonarna z biura lub hybrydowa.
Twoje zadania:
  • Pisanie wysokiej jako艣ci, testowalnego kodu, wdra偶anie i testowanie pipeline
  • Projektowanie, wdra偶anie dzia艂a艅 zwi膮zanych z budowaniem, wdra偶aniem i konfiguracj膮 aplikacji
  • Praca nad automatyzacj膮 proces贸w wytwarzania oraz wdra偶ania oprogramowania
  • Zarz膮dzanie i monitorowanie 艣rodowiska opartego o kontenery
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
Czego oczekujemy:
  • Do艣wiadczenia w pracy z narz臋dziami DevOps takimi jak: Jenkins, Docker
  • Znajomo艣ci Continuous Integration i Continuous Deployment
  • Znajomo艣ci聽zagadnie艅 z administracji systemami Linux
  • Znajomo艣ci Bash
  • Podstawowej znajomo艣膰 z zakresu modelu OSI
  • Umiej臋tno艣ci analitycznego my艣lenia oraz rozwi膮zywania problem贸w
  • Zaanga偶owania i wsp贸艂pracy zespo艂owej - to warunek konieczny
Mile widziane:
  • Do艣wiadczenie w obszarze VMware/KVM
  • Znajomo艣膰 Openshift lub Kubernetes
  • Znajomo艣膰 technologii takich jak: Java 8+, Gradle/Maven, bazy SQL聽
  • Znajomo艣膰 zarz膮dzania Jira, Confluence
  • Znajomo艣膰 Ansible, Groovy, Python
Stack projekt贸w:
  • Java 8+, Spring (Spring Boot, Spring Security, Spring Integration, Spring Cloud), Hibernate
  • AngularJS/Angular 2+
  • SQL, (Postgres, MySQL, Oracle), PL/SQL聽
  • JavaScript/Typescript
  • Git/Gerrit, SonarQube
  • Jenkins
  • Jboss/Tomcat/Wildfly
  • Maven, Gradle
  • OpenShift, Docker
  • HTTP, Web Services, Rest Services
  • SOUP UI (xml, xsd, wsdl), UML
  • Kibana (ELK)
  • IntelliJ IDEA
  • Jira
  • Slack, Teams
Co proponujemy?
  • Wsp贸艂pracujesz z ciekawymi klientami biznesowymi z r贸偶nych bran偶
  • Swobodn膮 wsp贸艂prac臋: w oparciu o kontrakt B2B
  • Kompleksowy pakiet 艣wiadcze艅 dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny
  • Zdecydowanie rozwiniesz swoje umiej臋tno艣ci techniczne i biznesowe
  • Masz mo偶liwo艣膰 wp艂ywu na to, co robimy i jak dzia艂amy
  • Pracujesz w firmie z ugruntowan膮 pozycj膮 na stabilnym projekcie
  • Pracujesz w dobrej atmosferze w艣r贸d zaanga偶owanych ludzi z pasj膮
Nie czekaj, zaaplikuj i do艂膮cz do naszego zespo艂u!
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶