PHP Developer

Brak informacji
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Regular
Symfony:
Regular
PostgreSQL:
Junior
MySQL:
Junior
REST API:
Junior
JavaScript:
Mile widziane
Node.js:
DevOps:
Docker:
AWS:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw
Opis

Opis stanowiska i zadania:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych oraz wdra偶anie nowych funkcjonalno艣ci (zwinne metodyki Agile)
  • Skalowanie aplikacji
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em wdro偶eniowym i Project Managerem
  • Dyskusja na tematy techniczne i biznesowe zwi膮zane z prowadzonymi projektami
  • Przestrzeganie i dbaniem o dobre praktyki programistyczne

Wymagania:

  • Minimum 1-2 lata komercyjnego do艣wiadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 OOP, preferowane PHP (Symfony3/4)
  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 REST API
  • Umiej臋tno艣膰 projektowania aplikacji w oparciu o MVC
  • Do艣wiadczenie w pracy z PostgreSQL lub MySQL
  • Dobra znajomo艣膰 angielskiego (min. B2)

B臋dzie super, je艣li:

  • Posiadasz praktyczne umiej臋tno艣ci z prac膮 w 艣rodowisku Linux
  • Znasz Javascript, Node.js
  • Masz wiedz臋 na temat zagadnie艅 DevOps, Docker, AWS
  • Nauka i pomoc innym sprawia Ci przyjemno艣膰
  • My艣lisz pozytywnie i potrafisz pracowa膰 w zespole
  • Traktujesz problemy jak wyzwania i zawsze szukasz najlepszych rozwi膮za艅
  • Posiadasz umiej臋tno艣膰 pisania test贸w jednostkowych
  • Korzystasz z Docker鈥檃
  • Znasz zagadnienia z zakresu UX i potrafisz je stosowa膰 w praktyce
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶