Programista rozwiązań integracyjnych C#/.NET (mid/senior)

Polska

5000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C#:
Regular
windows:
Regular
webapi:
Regular
.net:
Miasta
Wrocław
Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – jednej z większych w Polsce platformy integracyjnej – osoby do pracy na stanowisku:

Programista rozwiązań integracyjnych C#/.Net

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:
  • kontakt z klientami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • rozwój istniejącego oprogramowania,
  • wdrażanie rozwiązań w oparciu o platformę .Net,
  • współpraca z zespołem supportowym i wdrożeniowym,
  • tworzenie dedykowanych rozwiązań dla branży e-commerce.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie komercyjne w tworzeniu integracji z systemami ERP (np. Insert GT, Comarch, Asseco, Sage, SAP, Enova) i/lub eCommerce (np. Amazon, eBay, Allegro, Magento),
  • znasz języki C# i .NET (4.0+) na poziomie umożliwiającym samodzielne tworzenie aplikacji integracyjnych,
  • tworzyłeś już aplikacje konsumujące Web API,
  • posiadasz znajomość systemu Windows,
  • znasz język angielski/niemiecki na poziomie komunikatywnym (doświadczenie we współpracy w środowiskach międzynarodowych mile widziane).
Pracodawca oferuje:
  • pracę z nowoczesnymi technologiami, a także nad ciekawymi projektami integracyjnymi,
  • wynagrodzenie: 5-14k PLN + VAT (B2B),
  • dowolną formę zatrudnienia,
  • szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju,
  • pracę w młodym zespole i luźnej atmosferze,
  • pracę stacjonarną w biurze we Wrocławiu,
  • po okresie próbnym jeden dzień pracy zdalnej.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.