.NET Developer

Polska

10000 - 13000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C#:
Regular
.net-core:
Miasta
Poznań
Poszukujemy .NET Developera, który dołączy do zespołu rozwijającego system call center do masowych połączeń telefonicznych. Jest to projekt systemu do automatycznego prowadzenia rozmów – voicebot. Od 4 lat nad projektem pracuje zespół 3 Programistów oraz 2 Architektów.

Zakres obowiązków

·         Programowanie aplikacji i usług w języku C# na platformie .NET 5,
·         Tworzenie nowych oraz konserwacja już funkcjonujących modułów oprogramowania,
·         Dbanie o jakość kodu tworzonych rozwiązań (złożoność obliczeniowa, testy jednostkowe, code review),
·         Udział w procesie analizy, projektowania, implementacji, testowania, wdrażania i utrzymania nowych funkcjonalności,
·         Współpraca z doświadczonymi programistami.

Wymagania

·         Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako programista,
·         Bardzo dobra znajomość C# i .NET Core,
·         Programowanie asynchroniczne,
·         Programowanie wielowątkowe,
·         Praktyczna znajomość wzorców projektowych,
·         Testowanie jednostkowe.

Mile widziane

·         Znajomość Linux,
·         Doświadczenie z narzędziem Docker,
·         Optymalizacja zapytań SQL.

Oferujemy

·         Wynagrodzenie na poziomie 10 000 – 13 000 zł netto B2B + VAT,
·         20 dni płatnego urlopu,
·         Elastyczne godziny pracy – daily rozpoczynają się o 9:40,
·         Biuro w samym centrum Poznania,
·         Pracę z nowymi technologiami,
·         Współpracę z zespołem profesjonalistów,
·         Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach,
·         Imprezy integracyjne.

Proces rekrutacyjny

1.       Krótka rozmowa z Kingit – przedstawienie dotychczasowych projektów, zebranie informacji (ok 20 minut)
2.       Live-coding z Programistą z zespołu - Proste zadanie programistyczne, napisanie krótkiego kodu ( 45 – 60 minut)
3.       Spotkanie w siedzibie firmy z Architektami – praca przy tablicy nad zadaniami koncepcyjnymi, potencjalnymi problemami  (1,5 – 2h)
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.