Mid/Senior PHP Developer

1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Symfony:
Regular
Laravel:
Regular
codereview:
Regular
SOLID:
Regular
ddd:
Regular
bdd:
Regular
TDD:
Regular
phpspec:
Regular
phpunit:
Miasta
Zdalnie, Rzesz贸w
Opis
MID/SENIOR PHP DEVELOPER

Opis stanowiska:

路聽聽聽聽聽聽聽 Projektowanie, implementowanie lub ulepszanie funkcjonalno艣ci oprogramowania,

路聽聽聽聽聽聽聽 Udzia艂 w spotkaniach zespo艂u oraz projektowaniu architektury aoprogramowania

路聽聽聽聽聽聽聽 Code review

路聽聽聽聽聽聽聽 Ustalanie/ulepszanie standard贸w kodu

路聽聽聽聽聽聽聽 Wsparcie rozwoju zespo艂u

Od Kandydat贸w/Kandydatek oczekujemy:

路聽聽聽聽聽聽聽 Min. 4 lata komercyjnego do艣wiadczenia jako programista PHP

路聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie B2/C1

路聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣ci framework鈥檕w Laravel lub Symfony

路聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣ci PHPUnit/PHPSpec

路聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣ci podej艣cia TDD/BDD/DDD

路聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣ci wzorc贸w projektowych oraz zasad SOLID

路聽聽聽聽聽聽聽 Do艣wiadczenia w przeprowadzaniu code review

路聽聽聽聽聽聽聽 Znajomo艣ci relacyjnych/nierelacyjnych baz danych

Nasz Klient oferuje:

路聽聽聽聽聽聽聽 Udzia艂 w mi臋dzynarodowych projektach

路聽聽聽聽聽聽聽 Mo偶liwo艣膰 kreowania 艣cie偶ki rozwoju w艂asnej oraz ca艂ego zespo艂u

路聽聽聽聽聽聽聽 Mo偶liwo艣膰 pracy stacjonarnej lub zdalnej

路聽聽聽聽聽聽聽 Wynagrodzenie adekwatne do umiej臋tmno艣ci
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶