Linux Application Support/Engineer

Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
sql:
Senior
linux:
Senior
Perl:
Regular
Python:
Regular
Docker:
Regular
Kubernetes:
Regular
openshift:
Regular
xl:
Regular
ansible:
Regular
bash:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

MIEJSCE PRACY: Wroc艂aw / Praca zdalna

STAWKA: ok. 600 z艂 - 700 z艂 netto /dzie艅+ FV/ umowa B2B (do negocjacji, jeste艣my otwarci na propozycje)

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie techniczne na drugiej i 3 linii dla serwer贸w i klastr贸w na systemie Linux
  • Praca w standardowych godzinach 8:00/ 9:00 - 16:00/17:00, dodatkowe dy偶ury on-call tylko przy wybranych projektach
  • Wsparcie aplikacji dla systemu Linux Instalacja i konfiguracja nowych system贸w Integracja aplikacjii聽
  • Automatyzacja zada艅 Praca z technologiami: JBoss/Websphere/Weblogic, Activemq, openLDAP, MySQL, Oracle DB

WYMAGANIA:

  • Wykszta艂cenie wy偶sze techniczne min. 3 lata do艣wiadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczne do艣wiadczenie w administracji systemami Linux
  • Do艣wiadczenie z relacyjnymi bazami danych oraz SQL
  • Do艣wiadczenie w automatyzacji z technologiami Bash / Perl / Python / Ansible / XL Deploy
  • Do艣wiadczenie w administrowaniu sieci膮
  • Do艣wiadczenie z wirtualizacj膮 VMware
  • Do艣wiadczenie w OpenShift / Kubernetes i / lub Docker - mile widziane
  • Bardzo dobra komunikacja w j臋zyku angielskim (poziom C1)
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶