.NET Developer

dorwij NERDA

Do 14000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C#:
Regular
WPF:
Regular
WCF:
Regular
Visual Studio:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

Czy chcesz tworzy膰 i rozwija膰 oprogramowanie najlepszych na rynku urz膮dze艅 medycznych, kt贸re wykorzystuje si臋 na ca艂ym 艣wiecie?

Po艂膮cz przyjemne z po偶ytecznym - niech Twoja wiedza pozwoli zadba膰 o zdrowie innych! Tw贸rz algorytmy i wykorzystuj techniki sztucznej inteligencji, by efektywniej analizowa膰 i przetwarza膰 obrazy medyczne.聽

Pracuj w oparciu o TFS, Continuous Integration, TDD, Code Review i prac臋 w parach, testy jednostkowe oraz statyczn膮 analiz臋 kodu.聽

Miejsce Pracy

Obecnie praca zdalna, docelowo cz臋艣ciowo we wroc艂awskim biurze.

Wynagrodzenie

Kwota proponowanego wynagrodzenia wynosi do聽11 800 z艂聽brutto przy Umowie o Prac臋, a w przypadku B2B maksymalna stawka godzinowa wynosi do聽85 z艂/h聽netto + p艂atna przerwa od pracy.聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Pisanie kodu i rozw贸j nowych funkcjonalno艣ci z wykorzystaniem聽C#聽i聽.NET 4.8聽oraz聽WPF, WCF聽i Entity Framework,
  • Utrzymanie istniej膮cych rozwi膮za艅 i naprawa b艂臋d贸w,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Sporadyczny udzia艂 w spotkaniach projektowych.聽

Czego oczekujemy?

  • Znajomo艣ci j臋zyka C#聽na poziomie odpowiadaj膮cym ok. 2-letniemu do艣wiadczeniu,聽
  • Do艣wiadczenia w pracy z聽WPF, WCF聽i聽Visual Studio,聽
  • Umiej臋tno艣ci tworzenia test贸w jednostkowych oraz przeprowadzania Code Review,
  • Znajomo艣ci j. angielskiego na poziomie niezb臋dnym do pracy z dokumentacj膮 techniczn膮.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Mo偶liwo艣膰 ca艂kowitej a p贸藕niej cz臋艣ciowo聽zdalnej聽pracy,
  • Pakiet szkoleniowy,
  • Dofinansowanie聽do certyfikacji i kurs贸w j臋zykowych,
  • Bezp艂atn膮聽opiek臋 medyczn膮聽oraz mo偶liwo艣膰 korzystania z systemu kafeteryjnego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Dofinansowanie do urlopu,
  • Parking dla rower贸w.聽

PS. Nr KRAZ naszej agencji to聽19622.

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶