Programista Wordpress

Polska

3500 - 7000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
10 - 24
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis
Opis stanowiska pracy
G艂贸wn膮 dzia艂alno艣ci膮 DevPark sp. z o.o. jest tworzenie oraz rozbudowa aplikacji webowych dla klient贸w z USA i Europy oraz rozw贸j autorskich projekt贸w na rynek europejski. Do nowo otwieranego biura w Pile poszukujemy os贸b, kt贸re powi臋ksz膮 nasz zesp贸艂. Oferujemy r贸wnie偶 prac臋 zdaln膮. Czym b臋dziesz zajmowa膰 si臋 pracuj膮c u nas?

Tworzeniem i modyfikowaniem aplikacji z zastosowaniem w szczeg贸lno艣ci cms Wordpress.
Tworzeniem i rozwijaniem wewn臋trznych system贸w w miar臋 podnoszenia swoich kwalifikacji wykraczaj膮cych poza znajomo艣膰 Wordpressa

Co zyskujesz do艂膮czaj膮c do nas?

Bogaty zakres stosowanych technologii (wykonujemy projekty nie tylko w oparciu o Wordpress ale tak偶e o frameworki PHP)
Prac臋 w ciekawych projektach dla zagranicznych klient贸w
Mo偶liwo艣膰 wsp贸艂pracy z do艣wiadczonymi programistami PHP
Udzia艂 w szkoleniach i konferencjach, podnoszenie kwalifikacji, rozw贸j zawodowy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczny czas pracy
Jasno okre艣lone warunki zatrudnienia, preferowan膮 przez Ciebie form臋 wsp贸艂pracy
Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej po okresie pr贸bnym.

Wymagania
Min 2 letnie do艣wiadczenie w pracy z u偶yciem Wordpress poparte portfolio wykonanych projekt贸w
Znajomo艣膰 Wordpress (pisanie plugin贸w i sk贸rek od podstaw)
Mile widziana znajomo艣膰 j. angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz znajomo艣ci SQL, Git.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶