Senior Java Developer/Microservices Developer

250 - 499
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
PostgreSQL:
Senior
Hibernate:
Senior
Azure:
Senior
#java:
Senior
REST:
Senior
soap:
Senior
sql:
Senior
microservices:
Senior
springboot:
Senior
React:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Nexio Management to polska firma technologiczna, z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów, m.in.: w obszarach Big Data, cloud, CRM, billing czy SI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy naszych Klientów w rozbudowie ich zespołów technicznych (scale up team). Klientami Nexio Management są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Twoich możliwości rozwoju w naszym zespole, aplikuj do nas na www.nexio.pl/kariera

Senior Java Developer (Microservices Developer)
MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

OPIS STANOWISKA:
  • Aktywny rozwój oprogramowania w oparciu o Java, Spring boot, Microservices
  • Udział w innowacyjnych projektach w obszarze bankowości
  • Projektowanie aplikacji zorientowanej na mikrousługach
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, tworzenie wydajnego efektywnego rozwiązania
  • Projektowanie nowych funkcji, utrzymanie, testowanie, debugowanie
  • Tworzenie specyfikacji technicznej
  • Współpraca z zespołem projektowym

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 8 lat doświadczenia na stanowisku Senior Java Developera, Microservices Developera
  • Doświadczenie w pracy z technologiami: Java, frameworkiem: Spring boot, Microservices
  • Znajomość baz danych: SQL, Postgresql
  • Doświadczenie w pracy z technologiami: Hibernate, SOAP / REST oraz JDBC Template
  • Praktyczna znajomość środowiska chmury Azure
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz umiejętność zrozumienia złożonych zagadnień biznesowych lub technicznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)

MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w programowaniu interfejsu użytkownika w oparciu o React - będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Szeroki wachlarz ciekawych, różnorodnych, zaawansowanych projektów realizowanych w najnowszych technologiach dla największych polskich i międzynarodowych firm
  • Różnorodne formy współpracy – umowa o pracę jak również kontrakt B2B
  • Stabilność zatrudnienia – długofalowe projekty, współpracę z wiodącymi firmami z branży, możliwości zmiany projektu
  • Stawka: 120 - 150 zł/h netto + FV/ umowa B2B, stawka do negocjacji
  • Praca zdalna
  • Benefity: Medicover (rozszerzony o stomatologię) i Fitprofit
  • Finansowanie certyfikatów technicznych
  • Unikalną atmosferę pracy w zgranych zespołach oraz udział w cyklicznych integracjach
  • Udział w różnorodnych inicjatywach charytatywnych (np. wsparcie finansowe i rzeczowe Domu Dziecka) oraz sportowych (np. biegi firmowe, turnieje szachowe, rozgrywki piłki nożnej)
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.