IT Project Manager

ITSG Global

12000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis

Kim jesteśmy?

ITSG to innowacyjna firma typu software house działająca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyróżniamy się kompleksowością i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów.

Obecnie poszukujemy IT Project Managera, który dołączy do naszego zespołu u klienta – producenta rozwiązań informatycznych kierowanych przede wszystkim do instytucji z sektora finansowego, w szczególności bankowego i ubezpieczeniowego oraz administracji publicznej.

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację projektu zgodnie z wyznaczonymi celami czasowymi, jakościowymi, zakresem i budżetem
  • Kierowanie zespołem projektowym
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • Harmonogramowanie prac
  • Szacowanie kosztów
  • Planowanie zasobów
  • Koordynacja prac i dotrzymywanie ustalonych norm jakościowych w procesie przygotowywania odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Zbieranie i uzgadnianie wymagań klienta
  • Udział w negocjacjach handlowych
  • Konsultowanie części technicznych i organizacyjnych umów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub techniczne
  • Certyfikat PRINCE2 poziom Practitioner lub równoważny
  • Udokumentowane min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, samodzielność
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 70 – 100 +vat/h pln B2B
  • Pracę w projektach na rzecz największych banków krajowych i zagranicznych
  • Praca zdalna 100%
  • Możliwość wyboru sprzętu
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narzędzi i technologii
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Indywidualne szkolenia i możliwość awansu
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne

Aplikuj za pomocą formularza:  https://itsg.traffit.com/public/form/a/My9UcA==

kontakt: kkuzmicz@itsg.com.pl

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.