IT Project Manager

ITSG Global

12000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
7 dni
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis

Kim jeste艣my?

ITSG to innowacyjna firma typu software house dzia艂aj膮ca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyr贸偶niamy si臋 kompleksowo艣ci膮 i innowacyjno艣ci膮 przeprowadzonych projekt贸w i wdro偶onych produkt贸w dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz medi贸w.聽

Obecnie poszukujemy IT Project Managera, kt贸ry do艂膮czy do naszego zespo艂u u klienta 鈥 producenta rozwi膮za艅 informatycznych kierowanych przede wszystkim do instytucji z sektora finansowego, w szczeg贸lno艣ci bankowego i ubezpieczeniowego oraz administracji publicznej.

Zadania:

  • Odpowiedzialno艣膰 za realizacj臋 projektu zgodnie z wyznaczonymi celami czasowymi, jako艣ciowymi, zakresem i bud偶etem
  • Kierowanie zespo艂em projektowym
  • Zarz膮dzanie ryzykiem w projekcie
  • Harmonogramowanie prac
  • Szacowanie koszt贸w
  • Planowanie zasob贸w
  • Koordynacja prac i dotrzymywanie ustalonych norm jako艣ciowych w procesie przygotowywania odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Zbieranie i uzgadnianie wymaga艅 klienta
  • Udzia艂 w negocjacjach handlowych
  • Konsultowanie cz臋艣ci technicznych i organizacyjnych um贸w

Wymagania:

  • Wykszta艂cenie wy偶sze informatyczne, ekonomiczne lub techniczne
  • Certyfikat PRINCE2 poziom Practitioner lub r贸wnowa偶ny
  • Udokumentowane min. 2-letnie do艣wiadczenie聽w zarz膮dzaniu projektami IT
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w zespole
  • Kreatywno艣膰, samodzielno艣膰
  • Gotowo艣膰 do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie:聽70 鈥 100 +vat/h pln B2B
  • Prac臋 w projektach na rzecz najwi臋kszych bank贸w krajowych i zagranicznych
  • Praca zdalna 100%
  • Mo偶liwo艣膰 wyboru sprz臋tu
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narz臋dzi i technologii
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy
  • Indywidualne szkolenia i mo偶liwo艣膰 awansu
  • Benefity:聽lekcje j. angielskiego, kart臋 Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne

Aplikuj za pomoc膮 formularza:聽聽https://itsg.traffit.com/public/form/a/My9UcA==

kontakt:聽kkuzmicz@itsg.com.pl