DevOps Cloud Architect/Google Cloud Platform

Polska

25600 - 25600 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
9 dni
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis

MIEJSCE PRACY: Praca zdalna/Krak贸w

OPIS STANOWISKA:
  • Rola DevOps w architekturze, projektowaniu i rozwoju us艂ug
  • Praca w zespole mi臋dzynarodowym w obszarze bankowo艣ci, zarz膮dzania ryzykiem聽
  • Ulepszenie infrastruktury i narzedzi
  • Automatyzacja zada艅 utrzymaniowych i administracyjnych
  • Usprawnianiem proces贸w deploymentowych
  • Rozw贸j narz臋dzi Continuous Integration / Continuous Delivery (CI/DI)
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em developerskim
  • Automatyzacja proces贸w
  • Monitorowanie us艂ug

WYMAGANIA:
  • Wykszta艂cenie wy偶sze, preferowane techniczne
  • Minimum 5 lata do艣wiadczenia jako in偶ynier DevOps lub pokrewnym
  • Do艣wiadczenie z rozwi膮zaniami chmurowymi Google Cloud Platform
  • Wiedza na temat automatyzacji infrastruktury IT
  • Znajomo艣膰 praktyk i kultury DevOps
  • Praktyczne do艣wiadczenie i znajomo艣膰 narz臋dzi
  • wspieraj膮cych continuous integration / continuous delivery: Gitlab, Docker i Teraform
  • Do艣wiadczenie produkcyjne z wykorzystaniem technologii: Big Data Google, w tym Google BigQuery
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (min. poziom B2/C1)
  • MILE WIDZIANE:
  • Certyfikacja GCP dotycz膮ca DevOps聽
  • Do艣wiadczenie SRE w Google Cloud Platform
  • Do艣wiadczenie w pracy z du偶ymi ilo艣ciami danych

OFERUJEMY:
  • Szeroki wachlarz ciekawych, r贸偶norodnych, zaawansowanych projekt贸w realizowanych w najnowszych technologiach dla najwi臋kszych polskich i mi臋dzynarodowych firm
  • R贸偶norodne formy wsp贸艂pracy 鈥 umowa o prac臋 jak r贸wnie偶 kontrakt B2B
  • Stabilno艣膰 zatrudnienia 鈥 d艂ugofalowe projekty, wsp贸艂prac臋 z wiod膮cymi firmami z bran偶y, mo偶liwo艣ci zmiany projektu
  • Praca zdalna
  • Stawka do negocjacji
  • Benefity: Medicover (rozszerzony o stomatologi臋) i Fitprofit
  • Finansowanie certyfikat贸w technicznych
  • Unikaln膮 atmosfer臋 pracy w zgranych zespo艂ach oraz udzia艂 w cyklicznych integracjach
  • Udzia艂 w r贸偶norodnych inicjatywach charytatywnych (np. wsparcie finansowe i rzeczowe Domu Dziecka) oraz sportowych (np. biegi firmowe, turnieje szachowe, rozgrywki pi艂ki no偶nej)