Senior Java Developer (Backend ot FullStack)

Polska

20800 - 24000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Miasta
Katowice
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: projekty dla Unii Europejskiej
  • Lokalizacja: Katowice
  • Obszar projektu: Bezpiecze艅stwo w obszarze UE
  • Praca zdalna: obecnie w 100%, p贸藕niej mo偶liwo艣膰 pracy z domu w 90%
  • Podr贸偶e s艂u偶bowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
  • J臋zyk angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Tech stack: Java 15, Spring Boot, Angular, Kubernetes, Docker, MS SQL, mikroserwisy
Opis stanowiska:
  • Praca w 12 osobowym zespole
  • Projektowanie i wdra偶anie nowych funkcjonalno艣ci
  • Projektowanie i wdra偶anie backendu lub frontendu
  • Udzia艂 w rozwoju, testowaniu i utrzymaniu systemu
  • Integracja z systemami zewn臋trznymi
  • Bie偶膮ca wsp贸艂praca z klientem i zespo艂em w Brukseli
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
聽Wymagania:
  • Wy偶sze wykszta艂cenie informatyczne
  • Kilkuletnie do艣wiadczenie w zakresie programowania w j臋zyku Java 聽(3+)
  • Dobra znajomo艣膰 technik tworzenia oprogramowania, OOP i wzorc贸w projektowych
  • Znajomo艣膰 system贸w wersjonowania kodu i zasad ci膮g艂ej integracji oprogramowania
  • Do艣wiadczenie na wszystkich etapach cyklu 偶ycia produktu
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu aplikacji na du偶膮 skal臋
  • Rozleg艂a wiedza techniczna i funkcjonalna
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
Oferujemy:
  • Sta艂膮 wsp贸艂prac臋 w oparciu o umow臋 o prac臋 lub kontrakt B2B
  • Stabilne i mi臋dzynarodowe projekty
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
  • Kart臋 MultiSport
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Lekcje z j臋zyka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposa偶eniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶