Java Microservices Developer

18000 - 22000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
9 dni
Stack technologiczny
Java:
Regular
Hibernate:
Regular
Spring:
Regular
Azure:
Regular
springboot:
Regular
microservices:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Senior Java Developer (Microservices Developer)
MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

OPIS STANOWISKA:
  • Aktywny rozw贸j oprogramowania w oparciu o Java, Spring boot, Microservices
  • Udzia艂 w innowacyjnych projektach w obszarze bankowo艣ci
  • Projektowanie aplikacji zorientowanej na mikrous艂ugach
  • Dbanie o wysok膮 jako艣膰 kodu, tworzenie wydajnego efektywnego rozwi膮zania
  • Projektowanie nowych funkcji, utrzymanie, testowanie, debugowanie
  • Tworzenie specyfikacji technicznej
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em projektowym

WYMAGANIA:聽
  • Wykszta艂cenie wy偶sze techniczne
  • Min. 8 lat do艣wiadczenia na stanowisku聽Senior Java Developera,聽Microservices Developera
  • Do艣wiadczenie w pracy z technologiami:聽Java, frameworkiem: Spring boot,聽Microservices
  • Znajomo艣膰 baz danych:聽SQL, Postgresql
  • Do艣wiadczenie w pracy z technologiami:聽Hibernate, SOAP / REST oraz JDBC Template
  • Praktyczna znajomo艣膰 艣rodowiska chmury聽Azure
  • Bardzo dobre umiej臋tno艣ci analityczne oraz umiej臋tno艣膰 zrozumienia z艂o偶onych zagadnie艅 biznesowych lub technicznych
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w mowie i pi艣mie (B2/C1)

MILE WIDZIANE:聽
  • Do艣wiadczenie w programowaniu interfejsu u偶ytkownika w oparciu o聽React聽-聽b臋dzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Szeroki wachlarz ciekawych, r贸偶norodnych, zaawansowanych projekt贸w realizowanych w najnowszych technologiach dla najwi臋kszych polskich i mi臋dzynarodowych firm
  • R贸偶norodne formy wsp贸艂pracy 鈥 umowa o prac臋 jak r贸wnie偶 kontrakt B2B
  • Stabilno艣膰 zatrudnienia 鈥 d艂ugofalowe projekty, wsp贸艂prac臋 z wiod膮cymi firmami z bran偶y, mo偶liwo艣ci zmiany projektu
  • Stawka: 120 - 150 z艂/h netto + FV/ umowa B2B, stawka do negocjacji
  • Praca zdalna
  • Benefity: Medicover (rozszerzony o stomatologi臋) i Fitprofit
  • Finansowanie certyfikat贸w technicznych
  • Unikaln膮 atmosfer臋 pracy w zgranych zespo艂ach oraz udzia艂 w cyklicznych integracjach
  • Udzia艂 w r贸偶norodnych inicjatywach charytatywnych (np. wsparcie finansowe i rzeczowe Domu Dziecka) oraz sportowych (np. biegi firmowe, turnieje szachowe, rozgrywki pi艂ki no偶nej)