Java Full Stack Developer

Senior
Umowa
Wielko艣膰 firmy
250 - 499
Pozosta艂o
10 dni
Stack technologiczny
Java:
Senior
Javascript:
Regular
Typescript:
Regular
Angular:
Regular
Docker:
Regular
Kubernetes:
Regular
springboot:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Java FullStack Developer
MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

OPIS STANOWISKA:
  • Aktywny rozw贸j oprogramowania w oparciu o Java 8
  • Rozw贸j systemu dla transportu publicznego, rozw贸j systemu biletowego
  • Weryfikacja zgodno艣ci tworzonych funkcjonalno艣ci z wymaganiami Klienta
  • Dbanie o wysok膮 jako艣膰 kodu, tworzenie wydajnego efektywnego rozwi膮zania聽
  • Testowanie przygotowanych rozwi膮za艅
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em projektowym

WYMAGANIA:
  • Min. 4 - 5 lat do艣wiadczenia na stanowisku: Java Developera, Java Full Stack Developera
  • Do艣wiadczenie w pracy z聽 frameworkami: Spring, SpringBoot
  • Znajomo艣膰 technologii frontendowych: Angular2+, JavaScript /TypeScript
  • Do艣wiadczenie z technologiami: Apache Kafka, Docker, Kubernetes, Microservices
  • Znajomo艣膰 relacyjnych baz danych:聽PostgreSQL
  • Wykszta艂cenie wy偶sze (najlepiej) techniczne
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j. angielskiego (min. B2/C1)
  • Do艣wiadczenie w realizacji projekt贸w w Scrum/Agile
OFERUJEMY:
  • Szeroki wachlarz ciekawych, r贸偶norodnych, zaawansowanych projekt贸w realizowanych w najnowszych technologiach dla najwi臋kszych polskich i mi臋dzynarodowych firm
  • R贸偶norodne formy wsp贸艂pracy 鈥 umowa o prac臋 jak r贸wnie偶 kontrakt B2B
  • Stabilno艣膰 zatrudnienia 鈥 d艂ugofalowe projekty, wsp贸艂prac臋 z wiod膮cymi firmami z bran偶y, mo偶liwo艣ci zmiany projektu
  • Stawka: 120 - 150 z艂/h netto + FV/ umowa B2B, stawka do negocjacji
  • Praca zdalna
  • Benefity: Medicover (rozszerzony o stomatologi臋) i Fitprofit
  • Finansowanie certyfikat贸w technicznych
  • Unikaln膮 atmosfer臋 pracy w zgranych zespo艂ach oraz udzia艂 w cyklicznych integracjach
  • Udzia艂 w r贸偶norodnych inicjatywach charytatywnych (np. wsparcie finansowe i rzeczowe Domu Dziecka) oraz sportowych (np. biegi firmowe, turnieje szachowe, rozgrywki pi艂ki no偶nej)