UI/UX Designer

Polska

8000 - 11000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Poznań
Poszukujemy UI/UX Designera, który wesprze zespół developerski w analizie potrzeb klienta oraz rozwijaniu nowych funkcjonalności poprzez projektowanie ergonomicznych i estetycznych widoków. Proponowane przez nas stanowisko łączy cechy pracy UI i UX Designer, z większym naciskiem na UI.

Zakres obowiązków
  • projektowanie makiet i prototypów aplikacji internetowych i mobilnych,
  • prowadzenie spotkań i warsztatów z klientem,
  • analiza wymagań klienta,
  • bliska współpraca z zespołem programistycznym.

Wymagania
  • umiejętność projektowania makiet i prototypów,
  • umiejętność obsługi programów takich jak: Figma, Adobe XD lub Sketch,
  • umiejętność komunikowania i prezentacji własnych koncepcji,
  • znajomość technik analizy wymagań,
  • umiejętność twórczego i analitycznego myślenia,
  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywane prace,
  • poczucie estetyki,
  • umiejętność pracy w zespole projektowym.

Mile widziane
  • obsługa systemu do zarządzania projektem, np. Jira,
  • znajomość zagadnień technologii frontendowych: HTML, CSS, Javascript, SPA itp.,
  • doświadczenie zawodowe (co najmniej 2 lata).

Oferujemy
  • wynagrodzenie 8 000 – 11 000 zł netto B2B,
  • rozwijanie produktu skierowanego do stabilnego rynku uczelni wyższych,
  • pracę w zespołach z doświadczeniem merytorycznym dotyczącym produktu,
  • pracę w nowych technologiach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.