Java Developer

1+
Pozosta艂o
6 dni
Stack technologiczny
ci:
Regular
database:
Regular
hibernate:
Regular
java:
Regular
jpa:
Regular
json:
Regular
rest:
Regular
soap:
Regular
spring:
Miasta
Warszawa
Opis

O projekcie

Poszukujemy obecnie Java Developera do projektu, kt贸rego celem jest budowa od podstaw aplikacji webowej do procesowania wniosk贸w o kredyt hipoteczny.

Zadania

  • Udzia艂 w realizacji projekt贸w w obszarach bankowo艣ci elektronicznej, automatyzacji proces贸w biznesowych w backoffice, CRM
  • Praca w zespole sk艂adaj膮cym si臋 z kierownik贸w projekt贸w, analityk贸w, programist贸w, tester贸w odpowiadaj膮cym za rozw贸j oprogramowania i wdra偶anie nowych funkcjonalno艣ci/aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem Confluence

Wymagania

  • Komercyjne do艣wiadczenie w programowaniu aplikacji (min. 3 lat) z wykorzystaniem wymienionych technologii: Spring lub Java EE, JPA/Hibernate
  • Znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z integracj膮 system贸w: REST, JSON, SOAP web service, XML, XSD
  • Sprawne pos艂ugiwanie si臋 narz臋dziami: IDEA IntelliJ, WebStorm, Visula Studio Code, SoapUi, gerrit, AdobeXD
  • Znajomo艣膰 system贸w bazodanowych w zakresie:
  • pisania wydajnych zapyta艅 SQL, projektowania i tworzenia struktur danych (tabele, indeksy, etc),
  • znajomo艣ci zagadnie艅 zwi膮zanych z transakcjami, blokadami
  • Dobra znajomo艣膰 zagadnie艅 z obszaru technik wytw贸rczych (m.in. Continuous Integration) i narz臋dzi typu Jenkins, GIT, itp.
  • Do艣wiadczenie w przegl膮daniu kodu (code review), refaktoryzacji i optymalizacji kodu
  • Mile widziane do艣wiadczenie w rozwoju aplikacji w architekturze mikrous艂ugowej

Naszym Konsultantom oferujemy

  • Jawno艣膰 finansow膮: wynagrodzenie w wysoko艣ci 120- 140 PLN/h netto + VAT przy wsp贸艂pracy podwykonawczej, w zale偶no艣ci od kompetencji
  • Przejrzysty model (75/25) rozlicze艅. Nasi Konsultanci otrzymuj膮 75% stawki, kt贸r膮聽 otrzymujemy za ich prac臋 od Klienta - ww. stawki s膮 docelowymi, kt贸re otrzyma konsultant
  • Swobod臋 we wsp贸艂pracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w bran偶y IT zapis贸w ograniczaj膮cych dzia艂alno艣膰 zawodow膮 (np. zapisy lojalno艣ciowe)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udzia艂 w konferencjach oraz nauk臋 j臋zyk贸w obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezale偶nie od formy wsp贸艂pracy聽
  • Wsp贸艂prac臋 z faktycznymi ekspertami(艣redni sta偶 zawodowy Konsultanta: 10 lat)聽
  • Ca艂o艣ciowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ci膮g艂o艣ci projektowej聽
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stoj膮ce na wysokim poziomie eventy firmowe