Support .net developer

Polska

4000 - 7000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1000 - 2499
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
sql:
Regular
C#:
Junior
git:
Junior
asp.net:
Junior
.net:
Junior
Miasta
艁贸d藕
Opis
Opis stanowiska:
  • Tworzenie zapyta艅 do baz danych (SQL) - sporz膮dzanie zestawie艅 oraz modyfikacja danych w bazie (wymagane);
  • Diagnozowanie oraz rozwi膮zywanie problem贸w zg艂oszonych przez U偶ytkownik贸w dotycz膮cych dzia艂ania aplikacji;
  • Zg艂aszanie zmian do system贸w (optymalizacja, usuwanie b艂臋d贸w);
  • 艢cis艂a wsp贸艂praca z laboratoriami oraz pozosta艂ymi jednostkami w Dziale IT.

Wymagania:
  • Praktyczna znajomo艣膰 SQL i zagadnie艅 relacyjnych baz danych;
  • Znajomo艣膰 programowania w zakresie wystarczaj膮cym do analizy kodu;
  • Podstawowe do艣wiadczenie z u偶yciem .NET, .NET Core;
  • Podstawow膮 znajomo艣膰 OS Linux + skrypty bash.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋 w organizacji o wiod膮cej pozycji rynkowej;
  • Wszelkie niezb臋dne narz臋dzia pracy;
  • Perspektyw臋 doskonalenia swoich umiej臋tno艣ci i zdobywania nowych do艣wiadcze艅;
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej 2 dni w tygodniu (po okresie onboardingu);
  • System premiowy;
  • Pakiet benefit贸w: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na 偶ycie;
  • Ambitny i do艣wiadczony Zesp贸艂 profesjonalist贸w.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Synevo sp. z o.o.聽

Informujemy, 偶e dobrowolnie podane przez Pani膮/Pana dane osobowe b臋d膮 przetwarzane przez Synevo Sp. z o.o w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora oraz w celu nawi膮zania stosunku pracy z wybranym kandydatem, w spos贸b wynikaj膮cy wprost ze zgody/zg贸d. Jednocze艣nie informujemy, 偶e przys艂uguje Pani/Panu prawo cofni臋cia zgody w dowolnym momencie w zakresie dost臋pu do danych, ich poprawiania, 偶膮dania ich usuni臋cia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, je偶eli dane s膮 przetwarzane niezgodnie z聽wymogami prawnymi. Organem nadzorczym jest Inspektor Danych Osobowych z kt贸rym mo偶na kontaktowa膰 si臋:聽drog膮 e-mail iod@synevo.pl,聽pisemnie na adres: Inspektor Danych Osobowych, Zamieniecka 80/401 04-158 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane b臋d膮 przez okres nie d艂u偶szy ni偶 rok, licz膮c od pierwszego dnia kolejnego roku.聽Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do pa艅stw trzecich ani innym podmiotom.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶