Senior .NET Developer

dorwij NERDA

Do 19000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
.NET:
Senior
C#:
Senior
Java:
Regular
Phyton:
Mile widziane
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

Potrafisz patrze膰 na biznes i technologie w nowy i ambitny spos贸b, d膮偶膮c w swojej pracy do opracowywania i dostarczania zintegrowanych, ca艂o艣ciowych rozwi膮za艅 systemowych, aby sprosta膰 stale zmieniaj膮cym si臋 potrzebom klient贸w? A mo偶e w艂a艣nie takiego 艣rodowiska pracy poszukujesz?聽聽

Nasz klient jako globalny lider komunikacji w chmurze, pomaga firmom przyspieszy膰 transformacj臋 cyfrow膮.

To tu jest miejsce na wyobra藕ni臋, rozw贸j i zarz膮dzanie technologi膮 艂膮cz膮c膮 艣wiat. Do udoskonalenia zespo艂u klienta potrzebujemy .NET Developera z sporym baga偶em wiedzy i do艣wiadczenia.聽聽

Miejsce Pracy

  • W czasie pandemii - praca zdalna.聽
  • Standardowo - system hybrydowy HO/Wroc艂aw.

Wynagrodzenie

Do 19k brutto UoP. Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami przeanalizujemy Twoj膮 propozycj臋.聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Tworzenie i ci膮g艂e doskonalenie platform chmurowych,
  • Wykorzystywanie C#, ASP.NET i .Net Core oraz CoreMySQL, Couchbase, Redis, a tak偶e JavaScript z React.js i Redux,
  • Praca nad zaawansowanymi algorytmami, w tym analiz膮 statystyczn膮 i routingiem.

Czego oczekujemy?

  • Solidnego do艣wiadczenia jako .NET Developer na poziomie senior / lead,
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci C# i .NET + jednego dodatkowego j臋zyka (mile widziany Python),聽聽
  • Wykszta艂cenia z zakresu informatyki/teleinformatyki/ in偶ynierii oprogramowania b膮d藕 pokrewnych,聽
  • Umiej臋tno艣ci poruszania si臋 po frontendzie (JavaScript / React),聽
  • Do艣wiadczenia w tworzeniu rozwi膮za艅 w chmurze,
  • Gotowo艣ci do pracy z nowymi, ci膮gle udoskonalanymi technologiami.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Do艣wiadczenie w innowacyjnych rozwi膮zaniach z VoIP/ Cloud Communication,
  • Prac臋 zdaln膮 do czasu zako艅czenia pandemii, nast臋pnie prac臋 w modelu hybrydowym,
  • 80% Koszt贸w Uzyskania Przychodu,聽聽
  • Pakiet akcji,
  • Nielimitowany urlop,聽聽
  • Roczny bonus do 15% wynagrodzenia z 12 miesi臋cy po spe艂nieniu cel贸w indywidualnych i korporacyjnych,聽
  • Szeroki pakiet benefit贸w, w tym m.in: szkolenia domenowe / technologiczne, karta multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie.聽

nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶