Analityk Biznesowy / Product Owner

Polska

15000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
analityk:
Miasta
Zdalnie, Katowice
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: Agencja Unii Europejskiej
  • Lokalizacja: Katowice lub zdalnie
  • Praca zdalna: 100%
  • Podr贸偶e s艂u偶bowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Zesp贸艂 mi臋dzynarodowy 6 developer贸w i 2 QA
  • Czas trwania projektu: sta艂a wsp贸艂praca
  • J臋zyki projektu: angielski
  • Wynagrodzenie: 15-18k UoP lub 16-20k B2B
Opis stanowiska:
  • Zarz膮dzanie wymaganiami przez ca艂y czas trwania projektu
  • Przekszta艂canie wymaga艅 biznesowych w historie u偶ytkownik贸w
  • Zdefiniowanie kryteri贸w akceptacji w formie umo偶liwiaj膮cej testowanie
  • Zarz膮dzanie backlogiem Sprintu
  • Wsp贸艂praca bezpo艣rednio z interesariuszami, SME, zespo艂em programist贸w oraz QAi
  • Przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej systemu

Wymagania:
  • Minimum 2 lata do艣wiadczenia w zakresie analizy biznesowej IT
  • Do艣wiadczenie w integracji system贸w (komunikacji mi臋dzy systemami)
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego C1
  • Do艣wiadczenie w Agile / Scrum
  • Do艣wiadczenie w roli w艂a艣ciciela produltu
Oferujemy:
  • Sta艂膮 wsp贸艂prac臋 w oparciu o umow臋 o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i mi臋dzynarodowe projekty
  • Dost臋p do platform szkoleniowych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮
  • Kart臋 MultiSport
  • Ubezpieczenie na 偶ycie
  • Lekcje z j臋zyka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposa偶eniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶